Wydarzenia

Matias Nahuel Leiva w XI kolejki!

2024-05-27 15:00:00
Nasza ,,dycha" w zwycięskim starciu w Częstochowie zdobył bramkę. Hiszpan pewnie wykorzystał rzut karny i dał zwycięstwo Śląskowi Wrocław.
Śląsk Wrocław po meczu w Częstochowie odbierał medal za wicemistrzostwo Polski, natomiast ten wieczór smakował podwójnie. Wrocławianie wygrali spotkanie z ustępującym mistrzem Polski, oraz pierwszy raz w historii pokonali Raków w Częstochowie. Jednym z autorów tego zwycięstwa był Matias Nahuel Leiva, który przyzwyczaił nas do znakomitych występów w tym sezonie. W tym ,,meczu na wodzie" również nie zawiódł, mimo niesprzyjających warunków pogodowych Nahuel błyszczał. Wyróżniał się i strzelił bramkę z rzutu karnego, jego występ został doceniony i ,,Nahu" po raz piąty w tym sezonie znalazł się w najlepszej XI kolejki.

Najlepsza XI 34. kolejki PKO BP Ekstraklasy: Zych (Puszcza) - Wdowik (Jagiellonia), Zech (Pogoń), Josema (Ruch), Milos (Widzew) - Imaz (Jagiellonia), Josue (Legia), Matias Nahuel Leiva (Śląsk) - Gual (Legia), Novothny (Ruch), Szykawka (Korona)


Autor: Hubert Mrówczyński, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław