Wydarzenia

Muszyński: Gramy do ostatniej kolejki po awans

2024-06-01 14:30:00
Kapitan rezerw i strzelec bramki w dzisiejszym spotkaniu ze Stilonem był nie do przejścia. Hubert miał wiele okazji do strzelenia kolejnych bramek, ale ,,niestety" udało mu się wstrzelić tylko raz.
Hubert Muszyński: Całe spotkanie kontrolowaliśmy ten mecz. Udało się strzelić szybko bramkę, to ułatwia granie i kontrolowanie sytuacji boiskowych. W drugiej połowie udało się zdobyć kolejne bramki i mamy zwycięstwo. To był dobry mecz, grą udowodniliśmy, że przeważamy. Uważam, że to było okazałe i zasłużone zwycięstwo. 

Mam niedosyt, że tylko jedna bramka dzisiaj wpadła na moje konto. Tydzień temu mogłem ustrzelić hat-tricka! Nie współpracuje bramka ze mną, tu słupek, tam poprzeczka, gdzieś tam bramkarz świetna parada, ale najważniejsze jest to, że dochodzę do tych sytuacji. To dobry prognostyk. Więcej prób to więcej bramek. 

Mamy w sobie sportową złość, zważywszy na tę sytuację w tabeli, nie mamy jednak wpływu na pewne sytuacje. Skupiamy się na sobie, teraz najważniejszy jest ten ostatni mecz w sezonie w Jeleniej Górze. Został nam ostatni kroczek, gdzie musimy wygrać i liczyć na potknięcie Rekordu Bielsko-Biała. Gramy do ostatniej kolejki po awans.
Autor: Hubert Mrówczyński, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław