Wydarzenia

Oddaj krew, zgarnij bilet na Śląsk

2021-11-17 15:00:00
Wracamy z akcją #TrójkolorowaKrew! Każdy, kto w listopadzie odda krew we Wrocławskim Centrum Krwiodawstwa, otrzyma podwójny voucher na mecze WKS-u.
Najcenniejszy lek każdy z nas ma w sobie - to krew, która jest stale potrzebna do ratowania zdrowia i życia. W szpitalach i bankach krwi często jej jednak brakuje, dlatego Śląsk Wrocław kolejny raz zachęca do honorowego oddawania krwi. W ramach akcji każdy krwiodawca może otrzymać podwójny voucher na mecze Śląska Wrocław w 2021 roku.

Vouchery ważne są do końca roku i można wymienić je na jeden z trzech domowych meczów WKS-u:

- z Jagiellonią Białystok (5 listopada, godz. 20:30)

- ze Stalą Mielec (27 listopada, godz. 15)

- z Cracovią (17-19 grudnia)

Cały listopad spędzimy pod hasłem #TrójkolorowaKrew. Mamy nadzieję, że jak najwięcej kibiców i nie tylko pójdzie za przykładem chociażby trenera Jacka Magiery i zdecyduje się na ten ważny oraz niezwykle potrzebny krok. A w ramach prezentu otrzyma nie tylko tradycyjne drobne upominki i kilka tabliczek czekolady, ale i możliwość dopingowania wrocławskiego klubu zupełnie bezpłatnie.

Akcja trwa od 2 do 30 listopada w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu przy ul. Czerwonego Krzyża 5/9. Tylko tam za oddanie krwi wręczane będą podwójne vouchery na mecze WKS-u.

Godziny, w których można oddać krew, na poniższej grafice RCKiK:


Krew może oddać każda zdrowa osoba w wieku 18-65 lat o wadze ciała powyżej 50 kilogramów. Jak przygotować się do oddawania krwi, co zrobić po tym, jakie są przeciwwskazania i zalecenia? Wszystkie potrzebne informacje znaleźć można na stronie RCKiK, wystarczy kliknąć TUTAJ.

Oddaj krew, uratuj życie, otrzymaj bilet!
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław