Wydarzenia

Pierwsze grudniowe nabory do Akademii WKS-u za nami!

2023-12-11 20:00:00
Niemalże setka uczestników i uczestniczek, duża jakość i dobra zabawa - tak w skrócie wyglądała kolejna edycja naborów do Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław. Młodzi adepci spotkali się na boisku pod balonem Centrum Piłkarskiego Ślęzy Wrocław na Kłokoczycach.
W naborach wzięły udział dziewczynki i chłopcy urodzeni w latach od 2013 do 2018.

- Takie dni, jak ten, niewątpliwie należą do tych z kategorii wyjątkowych. Bardzo duże zainteresowanie, okazała frekwencja, wartościowe zajęcia szkoleniowe, a co najważniejsze - uśmiech na twarzy każdego dziecka. Wszystko to pozwala z optymizmem spoglądać w przyszłość, zważając na cały projekt Akademii, a przede wszystkim proces naboru - mówi Patryk Kajderowicz, zastępca dyrektora Akademii Śląska.

Młodzi sportowcy mieli okazję zmierzyć się ze stacjami z piłkarskimi aktywnościami. Na każdej z nich czekał na nich odmienny rodzaj zadań, od testów dotykających obszarów motorycznych, po różnego rodzaju gry.- W imieniu pana dyrektora Janusza Góry chciałbym bardzo serdecznie podziękować zarówno wszystkim uczestnikom, jak i pracownikom, którzy przyczynili się do organizacji wydarzenia na bardzo wysokim poziomie - dodaje Patryk Kajderowicz.

Teraz sztab szkoleniowy Akademii Śląska będzie kontaktował się z wybranymi kandydatami. Witamy wszystkich, którzy do nas dołączyli i gratulujemy, a tych, którzy jeszcze czekają na swoją szansę już teraz zapraszamy na kolejne nabory, które odbędą się w okresie letnim. Dziękujemy za Waszą obecność!

Dodajmy, że to nie koniec naborów w tym roku - 16 grudnia kolejny trening dla potencjalnych zawodników WKS-u, tym razem dedykowany starszym rocznikom. Zgłoszenia napłynęły od ponad trzystu uczestników! Zapisy zostały zamknięte. W przypadku zainteresowania wzięciem udziału prosimy o kontakt pod adresem e-mail: nabory@slaskwroclaw.pl z informacją: imię, nazwisko, rocznik, klub. W momencie pojawienia się wolnych miejsc - przedstawiciele Akademii skontaktują się z wybranymi kandydatami.
Autor: Paweł Prochowski

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław