Wydarzenia

Piknik rodzinny z Fundacją Śląska

2022-08-31 18:00:00
Stowarzyszenie Nowe Nadodrze i Fundacja Śląska Wrocław zapraszają na piknik rodzinny naszpikowany sportowymi atrakcjami. Wydarzenie już w sobotę 3 września, o godzinie 15 we wrocławskim Parku Staszica.
Co czeka wszystkich tych, którzy ekrany komputerów i telewizorów zamienią na biesiadowanie razem z nami? Otóż w godzinach 15 – 18 zapraszamy do udziału konkursach sprawnościowych i piłkarskich, w których do wygrania będą m.in. vouchery na mecze, okolicznościowe albumy i gadżety. Ale to nie wszystko!

Atrakcyjnie zapowiadają się również warsztaty, w których wspólnie będziemy przygotowywać workoplecaki z herbem Śląska Wrocław. Kolejną z atrakcji łączącą miłośników sportu i plastyki jest wspólne malowanie (albo: sprejowanie) kolorowego transparentu z kibicami Śląska Wrocław. Taki transparent zawiśnie potem na stadionie Tarczyński Arena i będzie zagrzewał do boju zawodników WKS-u. To doskonała okazja do pozostawienia cząstki siebie w klubie.We Wrocławiu jesteśmy jedną wielką kibicowską rodziną, dlatego tym bardziej zapraszamy na Biesiadę Nadodrza w Parku Staszica! Oczywiście dodatkowe atrakcje przygotowała specjalnie na ten dzień Rada Osiedla Nadodrze, która zapewnia, że „będzie się działo!”.

Wydarzenie przygotowała Fundacja Śląska Wrocław w ramach projektu KIBICE RAZEM, który od ponad 10 lat zrzesza fanów piłki nożnej i pokazuje, że dobre kibicowanie to wspólne kibicowanie!

Zachęcamy, by TUTAJ zobaczyć, jak świetnie bawiliśmy się w czerwcu na Kuźnikach.
Autor: Patrycja Wojciechowska, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław