Piłkarski weekend Śląska (16-17 marca)
I DRUŻYNA - PKO BP EKSTRAKLASA:
Sobota, 16 marca, godz. 20:00
Śląsk Wrocław - Puszcza Niepołomice
Miejsce: Tarczyński Arena Wrocław
KOBIETY I DRUŻYNA - ORLEN EKSTRALIGA KOBIET:
Sobota, 16 marca, godz. 15:00
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Miejsce: Szczecin
REZERWY - 3. LIGA (GRUPA III):
Sobota, 16 marca, godz. 15:00
Unia Turza Śląska - Śląsk II Wrocław
Miejsce: Turza Śląska
U19 - LIGA MAKROREGIONALNA:
Niedziela, 17 marca, godz. 13:00
Śląsk Wrocław - Stilon Gorzów
Miejsce: Wrocław Kłokoczyce
U17 - CENTRALNA LIGA JUNIORÓW:
Sobota, 16 marca, godz. 14:00
Odra Opole - Śląsk Wrocław
Miejsce: Opole
U16 - SPARING:
Sobota, 16 marca, godz. 10:00
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
Miejsce: Wrocław Oławka
U15 - CENTRALNA LIGA JUNIORÓW:
Sobota, 16 marca, godz. 13:00
Śląsk Wrocław - Stadion Śląski Chorzów
Miejsce: Wrocław Sztabowa
U14 - I LIGA WOJEWÓDZKA C1 (U15):
Sobota, 16 marca, godz. 16:00
Śląsk Wrocław - Chrobry II Głogów
Miejsce: Wrocław Oławka
U14 - I LIGA WOJEWÓDZKA C2 (U14):
Niedziela, 17 marca, godz. 10:00
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
Miejsce: Wrocław Sztabowa
KOBIETY U14/U13 - API CUP
Piątek-niedziela, 15-17 marca
Turniej Api Cup
Miejsce: Zakopane
U13 - II LIGA WOJEWÓDZKA D1 (U13):
Sobota, 16 marca, godz. 13:00
Śląsk Wrocław - Lechia Dzierżoniów
Miejsce: Wrocław Oławka
U13 - I LIGA WOJEWÓDZKA D1 (U14):
Niedziela, 17 marca, godz. 10:00
Parasol Wrocław - Śląsk Wrocław
Miejsce: Wrocław Lotnicza
U12 - II LIGA WOJEWÓDZKA D1 (U13):
Niedziela, 17 marca, godz. 11:00
Moto-Jelcz Oława - Śląsk Wrocław
Miejsce: Oława
U12 - TURNIEJ ELITE CUP
Piątek-niedziela, 15-17 marca
Turniej Elite Cup
Miejsce: Nowiny
U11 - SPARINGI
Sobota, 16 marca, godz. 12:00
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź
Miejsce: Jelcz-Laskowice
Niedziela, 17 marca, godz. 15:00
Olympic Wrocław U12 - Śląsk Wrocław
Miejsce: Wrocław
U10 - SPARINGI
Sobota, 16 marca
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź
Miejsce: Jelcz-Laskowice
Niedziela, 17 marca, godz. 13:30
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
Miejsce: Wrocław Oławka
U9 - SPARING
Sobota, 16 marca, godz. 13:00
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław
Miejsce: Częstochowa
U8 - SPARING
Sobota, 16 marca, godz. 13:00
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław
Miejsce: Częstochowa
U7 - SPARING
Sobota, 16 marca, godz. 13:00
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław
Miejsce: Częstochowa
U6 - TURNIEJ
Sobota, 16 marca, godz. 9:00
Miejsce: Wrocław Lubińska