Wydarzenia

Pro-Turnieje, czyli Pro-współpraca!

2017-10-25 15:30:00
Akademia Piłkarska Śląska Wrocław nawiązała współpracę z Agencją Pro-Turnieje, na mocy której drużyny Śląska będą miały okazję częściej brać udział w prestiżowych europejskich zawodach.
Umowę podpisali Piotr Turbański, prezes agencji Pro-Turnieje oraz Tadeusz Pawłowski, dyrektor Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław.

Pro-Turnieje to międzynarodowa agencja piłkarska, która specjalizuje się w organizacji wyjazdów polskich klubów na młodzieżowe turnieje zagraniczne. Dzięki współpracy z największymi agencjami piłkarskimi w Europie, umożliwia również kontakt z organizatorami największych i najbardziej prestiżowych zawodów. 

- Naszym chłopakom podkreślamy, że filozofią akademii Śląska jest gra o najwyższe cele i zawsze o zwycięstwo. Chcemy rywalizować z najlepszymi w Europie i dzięki tej współpracy jest to możliwe. Mecze z wielkimi firmami działają na wyobraźnię zawodników i dodatkowo ich motywują do bardziej wytężonej pracy. Nasi piłkarze przy okazji nabywają cenne doświadczenie – mówi koordynator do spraw sportu w Akademii Łukasz Czajka.
 
Dzięki współpracy z agencją Pro-Turnieje drużyny Akademii będą miały okazję częściej brać udział w wielkich prestiżowych zawodach na Starym Kontynencie. Piłkarze Śląska Wrocław będą mieć możliwość konfrontacji swoich umiejętności z topowymi klubami z czołowych lig europejskich, a trenerzy do wymiany poglądów i doświadczeń szkoleniowych.

Autor: Michał Krzyminski, Fot. Tomasz Szozda

Zobacz również