Wydarzenia

Przedstawiciele WKS-u rozświetlili choinkę na Rynku [FOTO]

2023-12-07 16:30:00
6 grudnia na wrocławskim Rynku rozświetlona została świąteczna choinka. W tym roku w tej uroczystości uczestniczyli przedstawiciele WKS-u: prezes Patryk Załęczny, dyrektor sportowy David Balda, trener Jacek Magiera, Erik Exposito oraz piłkarki - Anna Bocian, Katarzyna Watral i Natalia Skiba.
Najpierw wspólny pochód z przedstawicielami WKS-u oraz prezydentem Wrocławia, Jackiem Sutrykiem - prowadzony przez Świętego Mikołaja i jego pomocników - przeszedł z Sukiennic pod jeden z jarmarkowych domków, który tego dnia zaaranżowany został na mini-scenę. Tam po wypowiedzeniu specjalnego życzenia rozświetlono choinkę, a następnie delegacja Śląskowa rozdała kibicom Mikołajkowe prezenty - drobne słodkości i vouchery na mecz z Koroną Kielce.

FOTO: Galeria z rozświetlenia i wizyty delegacji WKS-u na Rynku


Nie jest specjalną tajemnicą, że wielu kibiców chciało zrobić sobie zdjęcie i wziąć autograf od Erika Exposito, ale nie zabrakło merytorycznych rozmów z trenerem Magierą czy piłkarkami WKS-u, które zakończyły już granie w tym roku.

Dziękujemy wszystkim za miłe słowa i mamy nadzieję do zobaczenia na meczu Śląska z Koroną Kielce (9 grudnia, godzina 20:00, Tarczyński Arena). Bilety można nabyć w tym miejscu.

VIDEO: Zobacz, jak wyglądało rozświetlenie choinki

Autor: Paweł Prochowski, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław