Wydarzenia

Przegrana w ostatniej minucie

2016-11-12 19:20:00
Nie był to najlepszy mecz w wykonaniu piłkarzy Arkadiusza Batora, ale przegrana w takich okolicznościach jest szczególnie bolesna. Ostatecznie Górnik Wałbrzych pokonał WKS przy Oporowskiej 1:0.
Po serii dobrych spotkań (brak porażki w październiku), Śląsk II przegrał drugi mecz z rzędu. Najpierw lepszy okazał się Falubaz (0:1), a dziś przy Oporowskiej z trzech punktów cieszyli się Górnicy z Wałbrzycha. Brak punktów boli tym bardziej, że WKS od 57. minuty Śląsk grał  w przewadze. Rywal dostał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną karkę. Od tego momentu wrocławianie jednak... zaczęli grać dużo słabiej. Konsekwencją tego był stracony w ostatniej minucie gol po stałym fragmencie gry. 

Dla Górnika to trzecia wygrana w sezonie, dzięki czemu przedostali się z przedostatniego miejsca na 15, czyli tuż za Śląskiem. WKS ma 3 oczka więcej. Szansa na dopisanie sobie pierwszych w tym miesiącu punktów 19 listopada. Podopieczni Arkadiusza Batora zagrają w Bielsku-Białej z Rekordem


Śląsk II Wrocław - Górnik Wałbrzych 0:1 (0:0)
Bramka:
0:1 - Dariusz Michalak 90'

Śląsk: Budzyński – Repski, Łuczkiewicz, Cieśla, Sobczak – Kohut, Kuriata, Pałaszewski (57’ Przybylski), Kierkiewicz (57’ Łuczak), Matusik (85’ Koftas) - Idzik. 
 
Autor: J.R., M.K., Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również