Wydarzenia

Przyjdź w sobotę na piknik i wygraj nagrody!

2023-05-31 14:20:00
Najwyższa pora rozpocząć sezon na pikniki osiedlowe pod egidą Śląska Wrocław i projektu KIBICE RAZEM.
Po zeszłorocznej, fantastycznej zabawie na Kuźnikach, Szczepinie, Nadodrzu i Tarnogaju przyszedł czas na nowe lokalizacje. Rada Osiedla Pracze Odrzańskie, Rada Rodziców przy SP nr 22 i Fundacja WKS Śląsk Wrocław zapraszają na sportowy piknik rodzinny. Wydarzenie rozpocznie się w sobotę 3 czerwca o godzinie 11:00 i potrwa do godz. 15:00.
 
Na wszystkich, którzy tego dnia będą bawić się z nami przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 20 przy ul. Karpnickiej 2 we Wrocławiu, czekają liczne atrakcje!
 
Zmierz się w konkursie strzałów na bramkę, spróbuj swoich sił w torze przeszkód i weź udział w zawodach sprawnościowych. 
 
Na festynie spotkacie również naszą silną ekipę z Klubu Kibiców Niepełnosprawnych. Zapraszają do wspólnych rozmów i współpracy oraz na pokaz jazdy wózkami. To jedni z najbardziej energetycznych kibiców jakich ma WKS  –  poznajmy się lepiej!  
Dla tych, którzy mogą pochwalić się artystyczną duszą, przygotowane zostały warsztaty malowania tkanin, na których przygotowywać będziemy workoplecaki z herbem Śląska Wrocław. 
 
Mamy również inną wspaniałą atrakcję – w samo południe zapraszamy na wspólne malowanie (a wręcz sprejowanie) kolorowego transparentu z kibicami ze stowarzyszenia Wielki Śląsk! 
 
W konkursach do wygrania będą vouchery na mecze w nowym sezonie, albumy i gadżety. Jesteśmy wielką sportową rodziną – tym razem widzimy się na Karpnickiej. A wszystko w piknikowej atmosferze! A to nie koniec zabawy. Organizatorzy festynu przygotowali dla Was mnóstwo kolejnych atrakcji – konkursy, dmuchańce, food-trucki, a MPWiK poczęstuje Was wodą i... wiedzą o wodzie. 
 
Atrakcje dla dużych i małych kibiców przygotowała Fundacja Śląska Wrocław w ramach projektu Kibice Razem, który od ponad 10 lat zrzesza fanów piłki nożnej i pokazuje, że dobre kibicowanie to wspólne kibicowanie. 
 
Sobota, 3 czerwca 
godz. 11-15 
ZS-P nr 20 ul. Karpnicka 2  
Autor: Patrycja Wojciechowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław