Wydarzenia

Rezerwy powalczą o kolejne punkty

2014-10-15 12:00:00
Dziś Śląsk II Wrocław powalczy w delegacji o kolejne ligowe punkty. Przeciwnikiem zespołu Piotra Jawnego będzie drużyna Foto-Higieny Błyskawicy Gać.

W ostatni weekend Śląsk II Wrocław pauzował. Wszystko za sprawą sparingu pierwszej drużyny z przeciwnikiem rezerw WKS-u zespołem KP Brzeg Dolny. Dorobek punktowy podopiecznych Piotra Jawnego pozostaje więc bez zmian - na ich koncie nadal widnieje 18 punktów, na które zebrało się 5 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki.

 

Dzisiejszy przeciwnik Śląska II ma na swoim koncie o 4 punkty mniej. Drużyna Foto-Higieny Błyskawicy Gać odniosła w bieżącym sezonie 4 zwycięstwa (2:1 z Piastem Karnin, 2:4 z KP Brzeg Dolny, 2:0 z Polonią Trzebnica i 2:0 z Dębem Przybyszów), 2 remisy (1:1 z MKS-em Oława, 0:0 z Lechią Dzierżoniów) i doznała 5 porażek (2:4 ze Ślęzą Wrocław, 1:2 z Piastem Żmigród, 0:3 z Karkonoszami Jelenia Góra, 0:1 ze Stilonem Gorzów Wielkopolski i 3:4 z Formacją Port 2000 Mostki). Bilans bramkowy zespołu spod Oławy wynosi 17 goli zdobytych i 18 straconych. 

 

Papierowym faworytem spotkania wydaje się więc być zespół Śląska II Wrocław. Jakie warunki postawią podopiecznym Piotra Jawnego zawodnicy z Gać, przekonamy się jednak już dzisiaj. Początek spotkania o godz. 16. Relację z niego będzie można przeczytać po zakończeniu na naszej stronie internetowej.

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również