Wydarzenia

Rezerwy walczą dziś w delegacji

2014-08-16 12:36:26
Przed nami drugi mecz w sezonie Śląska II Wrocław, który tym razem o ligowe punkty powalczy na wyjeździe. Przeciwnikiem podopiecznych Piotra Jawnego będzie dziś Bielawianka Bielawa.

Inauguracja trzecioligowych zmagań nie wyszła zawodnikom Śląska II Wrocław zbyt udanie. Rezerwiści WKS-u w pierwszym meczu swojego sezonu ulegli przy ul. Oporowskiej zespołowi UKP Zielona Góra 0:1. Dziś przed podopiecznymi Piotra Jawnego kolejna okazja do zdobycia pierwszych punktów i pierwszy mecz wyjazdowy. Śląsk II powalczy dziś w Bielawie.

 

Dzisiejsi przeciwnicy zespołu rezerw zielono-biało-czerwonych zaczęli swój sezon równie nieszczególnie. Na drodze Bielawianki w pierwszej kolejce stanęła Lechia Dzierżoniów, która pokonała biało-niebieską drużynę 3:1. Naprzeciwko siebie stanął więc dziś ekipy, które bardzo będą chciały dopisać do swojego konta pierwsze w bieżącej kampanii punkty.

 

Piłkarze Bielawianki z pewnością zadowoleni byliby, gdyby udało się im powtórzyć wynik z poprzedniego sezonu. W ubiegłej kampanii w Bielawie padł bezbramkowy remis, który na pewno można uznać za sukces gospodarzy. Zawodnicy Śląska II chętniej powtórzyliby z kolei wynik z rywalizacji przy ul. Oporowskiej. W meczu domowym z Bielawianką pokonali bowiem ten zespół aż 6:0.

 

Początek spotkania Bielawianki i Śląska II Wrocław już dziś o godz. 16. Zapraszamy do kibicowania naszym młodym piłkarzom.

 

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również