Wydarzenia

Rezerwy znowu zwycięskie

2020-08-15 20:00:00
Rezerwy Śląska Wrocław pokonały GKS Bełchatów 2:1 w meczu towarzyskim. Trójkolorowi odnieśli kolejne zwycięstwo w trakcie przygotowań do startu drugoligowych rozgrywek.
Podobnie jak środowy mecz z Zagłębie Sosnowiec, spotkanie z GKS-em Bełchatów rozpoczęło się znakomicie dla Śląska. Wrocławianie objęli prowadzenie w 17. minucie. Po asyście Szymona Krocza, piłkę do siatki skierował Przemysław Bargiel.  Podrażnieni gospodarze wzięli się za odrabianie strat i doprowadzili do wyrównania w 28. minucie za sprawą Damiana Warneckiego. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie i na tablicy wyników widniał remis.

Po zmianie stron Śląsk ponownie wyprowadził celny cios. Tym razem bramkarza rywala w 50. minucie pokonał Maciej Pałaszewski. W drugiej części gry po stronie Trojkolorowych doszło do wielu zmian. Nie przeszkodziło to jednak wrocławianom dowieźć korzystnego wyniku do końca. Śląsk wygrał 2:1 i zaliczył drugie sparingowe zwycięstwo w ciągu trzech dni. 

Przed startem sezonu 2. ligi rezerwy Śląska Wrocław rozegrają jeszcze jeden sparing W sobotę, 22 sierpnia wrocławianie zmierzą się z Odrą Opole. 

GKS Bełchatów - Śląsk II Wrocław 1:2 (1:1)
Bramki: 
0:1 - 17' Bargiel
1:1 - 28' Warnecki
1:2 - 50' Pałaszewski

Skład Śląska: Szczerbal - Caliński, Pawelec, Kucharczyk, Wypart, Młynarczyk, Pałaszewski, Lewkot, Kotowicz, Krocz, Bargiel oraz Michalski, Jarzębowski, Szymański, Głowieńkowski
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również