Wydarzenia

Różnowicz: Z głową w górze po swoje | Piłka Kobiet

2023-06-10 17:45:02
Śląsk Wrocław zwyciężył 4:2 Sportis Bydgoszcz i zameldował się w finale rozgrywek Centralnej Ligi Juniorek U17. Prezentujemy pomeczową wypowiedź kapitan Trójkolorowych, Mileny Różnowicz.
Milena Różnowicz: Szczerze, z ręką na sercu mogę powiedzieć, że nie obawiałyśmy się tego meczu, bo my trenowałyśmy nie miesiąc, czy dwa, ale dwa lata, tyle byłyśmy ze sobą. Trenerka Patrycja Falborska nas świetnie do tego przygotowała. To co miałyśmy, to przepracowałyśmy i mentalnie i boiskowo, byłyśmy zdecydowanie lepsze.

Tak jak powiedziałem, uważam że trenerka Patrycja Falborska jest najlepszą w Polsce i zdecydowanie nam brakuje takich trenerów. Szkoli nas nie tylko boiskowo, ale też to co mamy w głowie. Jest to na wysokim poziomie, ja jak i cała drużyna jej to zawdzięczamy.

Przed finałem jesteśmy bojowo nastawione. Nie ukrywam - nie zszokowało nas to, co się wydarzyło w tym dwumeczu. Byłyśmy pewne po co idziemy, wiedziałyśmy, że musimy wygrać oba półfinały i teraz lecimy pewnie, z głową w górze po swoje. 
Autor: Kacper Rudzik, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław