Wydarzenia

Śląsk II: Na koniec w Tarnobrzegu

2023-06-03 17:00:00
W ostatniej kolejce eWinner II ligi Śląsk II Wrocław zagra na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg. Początek meczu w niedzielę o godzinie 18:00.
Druga drużyna Śląska Wrocław żegna się z rozgrywkami eWinner II ligi. Niestety, mimo walki nie udało się utrzymać i kolejny sezon "Wojskowi" rozpoczną na czwartym szczeblu rozgrywkowym. 

- Nie mieliśmy już szans na utrzymanie, ale każdy z zawodników i my gra o swoją twarz, o postawę na boisku każdego dnia, na każdym treningu. Dla zawodników nie ma meczów o nic. Wiadomo, że już była informacja, że spadliśmy do trzeciej ligi, to jest nic przyjemnego i w jakimś stopniu miało to wpływ na zespół - tak po ostatnim zremisowanym meczu z Hutnikiem Kraków powiedział Krzysztof Wołczek. 

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że wrocławianie zrobią wszystko, by godnie pożegnać się z ligą. Spadek to niezwykle bolesna sprawa, ale i ważna lekcja dla wielu młodych zawodników. Jeśli będą umieć odpowiednio na to zareagować, to w dłuższej perspektywie przekują to może na coś dobrego z korzyścią zarówno dla nich, jak i dla klubu. 

Nasz rywal - Siarka Tarnobrzeg, również spada i również będzie chciała pożegnać się z II ligą w dobrym stylu. W pierwszym spotkaniu padł bezbramkowy remis. Po raz ostatni liczymy na wielkie emocje i zwycięstwo Śląska. Początek mecz w niedzielę o godzinie 18:00. Transmisję będzie można obejrzeć na antenie WP Pilot.
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław