Wydarzenia

Śląsk II: Przegrana w próbie generalnej

2022-07-10 01:00:00
Śląsk II Wrocław przegrał w ostatnim sparingu przed startem sezonu. Podopieczni Krzysztofa Wołczka ulegli na Oporowskiej Ślęzie Wrocław 1:3.
Mecz mógł się znakomicie rozpocząć dla gospodarzy, ale w siódmej minucie świetnej okazji nie wykorzystał Michał Dryja. Mecz w pierwszej połowie układał się remisowo, ale Ślęza zdołała zadać cios w samej końcówce pierwszej połowy. Niedługo po zmianie stron Śląsk wyrównał za sprawą Roberta Pisarczuka, jednak decydujące słowo należało do gości. W 63. minucie Mikołaj Wawrzyniak znów wyprowadził żółto-czerwonych na prowadzenie, a wynik spotkania ustalił Jakub Gil w doliczonym czasie gry.

Sparing ze Ślęzą Wrocław był ostatnim meczem kontrolnym wrocławian w tym okresie przygotowawczym. Inauguracja sezonu ligowej dla WKS-u nastąpi już w najbliższą sobotę - podopieczni Krzysztofa Wołczka zagrają na wyjeździe z Radunią Stężyca. Początek tego spotkania o godzinie 18.

Śląsk II Wrocław - Ślęza Wrocław 1:3 (0:1)
Bramki:
0:1 zawodnik testowany 45'
1:1 Robert Pisarczuk 53'
1:2 Mikołaj Wawrzyniak 63'
1:3 Jakub Gil 90'

Śląsk II: Mielczarz - Matsenko (60' Celeban), Celeban (46' Szczyrek), Radkowski, Szmigiel (46' Bednarczyk), Zawadzki (46' Mączyński), Pisarczuk (67' Zawadzki), Maćkowiak (46' Kurowski), Lisowski, Konstanty, Dryja.
Autor: Paweł Prochowski, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław