Wydarzenia

Śląsk znów w czołówce rankingu medialności

2024-05-15 14:30:00
Śląsk Wrocław ponownie zajął miejsce w czołowej trójce rankingu medialności przygotowanego przez Instytut Monitorowania Mediów. Wrocławianie zajęli trzecie miejsce w kwietniowym zestawieniu.
Wrocławianie utrzymują się w ścisłej czołówce zarówno jeśli chodzi o tabelę PKO BP Ekstraklasy, jak i rankingi medialności. Jak niemal co miesiąc WKS znalazł się w trójce najbardziej medialnych klubów w Polsce. W kiwetniu Śląsk wygenerował 3 473 publikacji, poprawiając wynik z marca, co dało trzecie miejsce w rankingu, za plecami Legii Warszawa oraz Jagiellonii Białystok. Jak czytamy na stronie Instytutu Monitorowania Mediów najczęściej komentowanym spotkaniem z udziałem WKS-u było bezbramkowe starcie w Warszawie.

Wysokie miejsce Śląska w rankingu medialności to niemal reguła. W lutym i marcu wrocławianie zajmowali drugie miejsce, a jesienią również regularnie plasowali się w ścisłej czołówce. Na kolejnych miejscach kwietniowego rankinga znalazły się Lech Poznań, Pogoń Szczecin, Górnik Zabrze, Raków Częstochowa, Ruch Chorzów, Cracovia i Korona Kielce.

Grafika autorstwa IMM Monitoring Mediów:Dziękujemy kibicom, którzy aktywnie uczestniczą w medialnych aktywnościach klubu oraz dziennikarzom, regularnie piszącym i mówiącym o naszym klubie na swoich łamach. Przedstawicieli mediów zapraszamy do subskrybcji biura prasowego klubu w serwisie Accredito. To tam znaleźć można komunikaty prasowe, materiały zdjęciowe, dźwiękowe i filmowe oraz prowadzone są procesy akredytacyjne na mecze.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław