Wydarzenia

Transmisja live ze sparingu z Hradec Kralove

2020-02-02 14:00:00
Przed Śląskiem ostatni sparing przed startem wiosennych rozgrywek PKO Ekstraklasy. WKS w niedzielę o godz. 14 zmierzy się na stadionie przy ul. Oporowskiej z czeskim Hradec Kralove. Mecz będzie można na żywo i z komentarzem obejrzeć na naszym kanale YouTube.
Transmisje live ze sparingów WKS-u to już niemal tradycyjny punkt programu na kanale YouTube Śląska Wrocław. Podczas spotkania z Hradec Kralove kibice również będą mogli śledzić poczynania zawodników na ekranach swoich komputerów czy smartfonów. Zachęcamy jednak do przyjścia na stadion. Legendany obiekt przy Oporowskiej 62, wstęp wolny, otwarty FanShop #Oporowska, otwarte kasy biletowe (karnety i wejściówki na mecz z Lechią) oraz catering - a do tego drużyna Śląska grająca o zwycięstwo! Zapraszamy!

Pierwszy gwizdek o godz. 14. Komentarz: Dawid Antecki


Śląsk Wrocław - FC Hradec Kralove 5:1 (2:0)
Bramki: Exposito 4', 39', Raicević 46', 61', Płacheta 55' - Zbrożek 72'


Śląsk: Putnocky – Cotugno (Musonda 46'), Żivulić (Dankowski 71'), Puerto (Celeban 46'), Stiglec (Pawelec 71') - Mączyński (K) (Bargiel 46'), Łabojko (Boruń 73') – Pich (Marković 59', Chrapek, Płacheta (Bergier 65') - Exposito (Raicević 46').

Rezerwowi: Kajzer, Celeban, Pawelec, Dankowski, Boruń, Gąska, Bargiel, Musonda, Marković, Bergier, Raicević.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław