Wydarzenia

Trelowski: Doceniamy ten remis

2024-05-05 14:40:00
Rezerwy Śląska bezbramkowo zremisowały z Górnikiem Polkowice. Czyste konto oraz kilka ważnych interwencji zaliczył w tym spotkaniu Kacper Trelowski, z którym porozmawialiśmy po meczu.

Kacper Trelowski: Z perspektywy zespołu uważam, że mimo wszystko jest to cenny remis. Wydaje mi się, że na ten moment może być to nasze ostatnie potknięcie. Z Rekordem Bielsko-Biała idziemy łeb w łeb. Było to ciężkie spotkanie, dlatego doceniamy ten remis. Szanujemy ten punkt. Indywidualnie myślę, że właśnie po to schodzę do rezerw, aby pomóc zespołowi. Cieszę się, że w takim meczu udało mi się pomóc, zachować czyste konto i załatwić sobie cenny punkt. 

 

Myślę, że na spokojnie dogonimy Rekord, jeśli nas wyprzedzi. Potknięcia się zdarzają. To jest 3 liga, tutaj każdy może wygrać z każdym. Zresztą tak samo jak w Ekstraklasie i każdej innej lidze w Polsce. Uważam, że zespół na pewno dobrze przeanalizuje to spotkanie i wszystkie następne mecze będą kończyły się trzema punktami. 

 

Każdy traktuje ten remis jako porażkę, nie jako cenny punkt, ale na koniec sezonu może on się okazać bardzo ważny. Wydaje mi się, że drużyna na pewno się mocniej zepnie i następne mecze będziemy grać z jeszcze większą skutecznością w ataku, bo w obronie myślę, że nie ma co poprawiać.  

Autor: Kacper Karolczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław