Wydarzenia

Trener Hetel: Czujemy, że straciliśmy dwa punkty

2023-10-01 18:40:00
W niedzielne popołudnie Śląsk II Wrocław stoczył bardzo ciekawy pojedynek z Gwarkiem Tarnowskie Góry. Ostatecznie padł remis 2:2, a wrocławianie zdołali odrobić dwubramkową stratę. Po zawodach mecz podsumował opiekun WKS-u, trener Michał Hetel.

Michał Hetel: Mecz to 90 minut i każda z nich jest ważna. Myślę, że w pierwszej połowie byliśmy za mało skupieni na fazie przejściowej z ataku do obrony. Nie było intensywności, za mało biegaliśmy. Dlatego stworzyliśmy sobie problemy. Szacunek, że wyciągnęliśmy wynik na 2:2. To nie jest łatwe, aby taki wynik odwrócić. Czujemy jednak wszyscy, że straciliśmy dwa punkty

Mogliśmy doprowadzić jeszcze do zwycięstwa. Każda seria się kiedyś kończy i najważniejsze jest to, jak zareagujemy na tę stratę punktów i jak będziemy nastawieni. Musimy myśleć o przyszłości, bo stać nas, żeby wygrywać z każdym.

Karol Borys dał dziś dużo jakości. Jest chłopakiem, któremu nie można odmówić zaangażowania. Potrzebuje grania i cieszę się, że zagrał, bo dla jego rozwoju ważne jest to, aby zaliczać kolejne występy.

Autor: Bartosz Rabenda, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław