Wydarzenia

Trener Jagieła: Nie ma łatwych spotkań | Piłka Kobiet

2023-08-27 13:00:00
Śląsk Wrocław przegrał na wyjeździe z Górnikiem Łęczna 1:5. Spotkanie to skomentował szkoleniowiec WKS-u, Piotr Jagieła.
Piotr Jagieła: W tym meczu pozytywnym bodźcem na pewno była druga połowa, zdecydowanie zagraliśmy na lepszym poziomie po przerwie. Niedopuszczalne jest to, że tracąc bramkę w pierwszej akcji meczu, mając 90 minut do końca, zareagowaliśmy dopiero po pierwszej połowie. Po pierwszym straconym golu tak naprawdę stanęliśmy i po 20 minutach było już 3:0 dla Górnika Łęczna. Nie może być takich sytuacji, gdzie coś takiego się dzieje. Zbyt ciężko pracujemy na to, żeby takie sytuacje miały miejsce.

Na pewno pozytywny bodziec dała Krysia Flis, która jest zawodniczką ofensywną i ma niesamowitą technikę. Musi jeszcze pracować nad defensywą, ale cały czas robi postępy w tym aspekcie. Widać było też, że nawet 30 minut na takiej intensywności, jaka była w tym meczu, to jeszcze dla niej za dużo. Mamy taką sytuacje kadrową jaką mamy, wszystkie zawodniczki po kontuzji będą dostawać minuty na boisku.

Mamy drobne urazy w drużynie, również mamy wyjazdy na kadrę. Teraz gramy z Pogonią, która wygrała w pierwszej kolejce. Jest to silny zespół, aczkolwiek będziemy walczyć o trzy punkty. Nie ma łatwych spotkań, nie ma nastawienia że, jesteśmy pewniakami i wygramy. W każdym spotkaniu, w każdej minucie, musimy dawać z siebie 110 procent.
Autor: Paweł Prochowski, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław