Wydarzenia

Trenerki i trenerzy Akademii na konferencji szkoleniowej DolZPN

2024-05-23 15:00:00
W poniedziałek na obiektach AWF-u Wrocław odbyła się kolejna wartościowa konferencja Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Udział w niej wzięli trenerki i trenerzy Akademii Śląska Wrocław.
W wydarzeniu z ramienia Akademii wzięła udział kadra zarządzająca m.in. dyrektor Akademii Janusz Góra, wicedyrektor Patryk Kajderowicz, koordynatorzy główni - Krzysztof Wołczek, Mariusz Blecharz oraz Monika Koziarska-Gomola, a także kilkanaście trenerek i kilkunastu trenerów, m.in. Joanna Wróblewska, kapitan kobiecego Śląska Wrocław oraz zawodniczka WKS-u, Julia Maskiewicz.W części praktycznej konferencji grupę pokazową stanowił zespół U15, który wziął udział w treningu prowadzonym przez trenera Marcina Włodarskiego - selekcjonera Reprezentacji Polski U15.

- Bardzo dziękujemy organizatorom za zaproszenie - zarówno do wzięcia udziału w roli uczestników, jak i współpracę dot. zaangażowania naszego zespołu w konferencji. Niewiątpliwie było to bardzo wartościowe doświadczenie, a sama konferencja pozwoliła zdobyć kolejną dawkę wiedzy dla naszych trenerek i trenerów, co bezpośrednio przełoży się na rozwój zawodniczek i zawodników - podkreśla Patryk Kajderowicz.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie władzom DZPN oraz Dolnośląskiej Fundacji Trenerów Piłki Nożnej!
Autor: Paweł Prochowski

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław