Wydarzenia

Tuzin goli w meczu rezerw!

2019-05-25 16:00:00
9:3 wygrali podopieczni trenera Jawnego z Unią Bardo w 28. kolejce IV ligi. Zespół Śląska jest już pewny pierwszego miejsca w tabeli i gry w barażach o awans do III ligi.
Doskonałe zawody rozegrał zwłaszcza duet Łuczak&Skrzypek. Obaj strzelili po 3 gole, koncertowo rozbijając defensywę ósmej drużyny w tabeli. Do przerwy WKS prowadził "tylko" 3:0, a po zmianie stron jeszcze podkręcił tempo. W 84. min, po trzeciej bramce Łuczaka, Trójkolorowi prowadzili już 9:1! Przy tak wysokim prowadzeniu w końcówce w poczynania drużyny wkradło się rozprzężenie i gospodarze z Barda strzelili dwa gole, ustalając wynik na 9:3 dla wrocławian.

Pewnie przewodzący tabeli Śląsk II Wrocław po kanonadzie w Bardzie ma już na koncie 108 strzelonych goli! Przypomnijmy, że za zespołami IV ligi 28 spotkań. Po 30. kolejce na WKS czekają baraże o awans do III ligi. Liczymy na przeskok do wyższej klasy rozgrywkowej!

Unia Bardo - Śląsk II Wrocław 3:9 (0:3)
Bramki dla Śląska: Łuczak (3), Skrzypek (3), Młynarczyk, Matuszewski, Sztylka

Śląsk II: Wadach (67. Frasik) - Kierkiewicz, Golak, Kucharczyk (46. Łazarowicz), Caliński (67. Izydorczyk), Kazimierowicz (60. T. Skrzypek), Sztylka, Młynarczyk, Łuczak, Kotfas (60, Matuszewski), Ł. Skrzypek
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również