Wydarzenia

U15: Z nadzieją na progres

2021-03-06 10:00:00
Piłka juniorska budzi się do życia z zimowego snu. W sobotę (6 marca) do gry w Centralnej Lidze Juniorów wracają chłopcy z zespołu U15. Ich pierwszym rywalem będzie Rozwój Katowice. O pracy w przerwie zimowej i nastawieniu przed rundą wiosenną opowiedział Bartosz Siemiński, trener zespołu.
Bartosz Siemiński: Okres przygotowawczy przebiegał zgodnie z planem. Udało się rozegrać wszystkie zaplanowane sparingi. Byliśmy na obozie kondycyjnym w Jagnątkowie, który pozwolił nam poznać charaktery naszych zawodników. Pracowaliśmy nad ważnymi elementami zarówno w ataku, jak i w obronie, które według nas wypadały gorzej w rundzie jesiennej. Zobaczymy jakie przyniesie to efekty.

Chcemy w każdym meczu walczyć o zwycięstwo. Zawsze chcemy zdobywać bramki. Jesienią często to nie wychodziło tak, jakbyśmy sobie tego życzyli, bo mimo sporej liczby sytuacji, strzelaliśmy dosyć mało goli. Poza tym chcemy też poprawić grę w obronie, bo w niektórych meczach traciliśmy niepotrzebne bramki. Widzę poprawę w tym zespolę i mam nadzieję, że będzie ją widac także w spotkaniach ligowych.
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Marcin Chociaj

Zobacz również