Wydarzenia

U18: Wywalczony punkt

2021-03-21 18:00:00
Śląsk Wrocław U18 zremisował z Koroną Kielce 0:0 w meczu 20. kolejki Centralnej Ligi Juniorów. Mimo dobrych momentów, Trójkolorowi wracają do Wrocławia tylko z punktem.
Pierwsza połowa przebiegała pod znakiem przewagi gospodarzy. To oni lepiej weszli w mecz i mieli więcej sytuacji do zdobycia bramki. Dopiero w końcówce pierwszej części gry Śląsk ruszył do ataku, jednak Trójkolorowi nie byli w stanie pokonać bramkarza gospodarzy i do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis.

Druga połowa miała już znacznie inny przebieg. To WKS przeważał i tworzył groźniejsze sytuacje. Korona nie miała zamiaru odpuszczać i z biegiem czasu wróciła do gry, jaką prezentowałw w pierwszych 45 minutach. Ostatecznie żaden zespół nie był jednak w stanie zdobyć bramki i spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. 

Podział punktów oznacza, że Śląsk pozostaje na czwartym miejscu w ligowej tabeli. W następnej kolejce wrocławianie podejmą wicelidera tabeli - Zagłębie Lubin. 

Korona Kielce - Śląsk Wrocław 0:0

Śląsk: Mielcarz - Trepczyński, Michalski, Stawny, Szmigiel - Gryglak (75' Wysiński), Zawadzki (85' Hampel), Jezierski (65' Dachnowski) - Jakubiak, Bartoń (65' Dryja), Konstanty.


Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również