Wydarzenia

U9: Zdolni i pracowici

2020-12-30 21:00:00
Dla chłopców z zespołu U9 ostatnie miesiące były pełne występów w wartościowych turniejach. Trener drużyny - Marcin Chociaj, widzi spory potencjał w swojej grupie oraz elementy, nad którymi wciąż można pracować.
Marcin Chociaj: Grupa jest bardzo mocna. Bardzo dobrze się z nimi pracuje. Były turnieje, które poszły nam nieźle. Jeśli chodzi o mecze kontrolne, to graliśmy głównie ze starszymi rocznikami i to również wyglądało obiecująco. W przyszłym półroczu planujemy skupiać się na aspektach technicznych, bo widzę tam pole do poprawy. 

Na pewno wyróżniłbym turniej Bellsport Cup. Zajęliśmy tam czwarte miejsce, ale było tam bardzo dużo grania, aż trzy dni. Doszliśmy do półfinału, gdzie odpadliśmy po rzutach karnych, a w trakcie spotkania w pierwszej połowie przeważaliśmy, ale ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1 i odpadliśmy po serii "jedenastek". Sam turniej uważam jednak za bardzo udany. Każdy zawodnik miał okazję zagrać i zawody odbywały się na wysokim poziomie.

Jestem zadowolony, bo można pracowac z doświadczonymi osobami, od których można się czegoś nauczyć. Mamy młodzież uzdolnioną ruchowo. Widać to na treningach i w trakcie meczów. Moją rolą jest również koordynowanie roczników od U6 do U9, gdzie staramy się wprowadzać określony model pracy, który będzie funkcjonował już od stycznia.
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Marcin Chociaj

Zobacz również