Wydarzenia

Udany start przygotowań

2020-07-25 19:00:00
Rezerwy Śląska Wrocław pokonały Foto-Higienę Gać 3:0 w pierwszym sparingu przedsezonowym. Bramki dla WKS-u zdobyli Michał Dryja i dwukrotnie zawodnicy testowani.
Zespół trenera Jawnego i Dymkowskiego rozpoczął przygotowania do rozgrywek II ligi, a pierwszym sparingpartnerem był dobrze znany Trójkolorowym zespół Foto-Higieny Gać. Wrocławianie mierzyli się z tą drużyną w III lidze, a kilka tygodniu temu zagrali również w Okręgowych Pucharze Polski. 

W składzie rezerw wystąpili zawodnicy, którzy grali również w rozgrywkach Okręgowego Pucharu Polski. Szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności miało też kilku zawodników testowanych. Dwóch z nich znacznie przyczyniło się do zwycięstwa WKS-u wpisując się na listę strzelców. Trzecią bramkę dołożył Michał Dryja i Trójkolorowi zwyciężyli 3:0.

Za tydzień wrocławianie rozegrają kolejny sparing. Rywalem będzie Polonia Bytom.

Skład Śląska: Tysiak - Caliński, Kucharczyk, Wypart, zawodnik testowany, Lewkot, zawodnik testowany, Młynarczyk, zawodnik testowany, Kotowicz - Michalski oraz Maruszak, Szymański, Jarzębowski, Krocz, Dryja i zawodnicy testowani.
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również