Wydarzenia

VIDEO: „Bliżej Śląska” – zwiedzanie stadionu tuż przed meczem

2018-10-17 12:20:00
Spotkaj zawodników, zobacz mecz od kuchni, poczuj piłkarskie emocje! Skorzystaj z wyjątkowej okazji zwiedzania z przewodnikiem niedostępnych dla kibiców zakamarków stadionu podczas przygotowań do spotkania z Arką Gdynia.W programie wycieczki m.in.:
- szatnie zawodników 
- strefa VIP 
- obecność podczas przyjazdu drużyny Śląska Wrocław na stadion
- spotkanie z zawodnikami 
- strefa wywiadów
- sala konferencyjna
- areszt
- wyjście na murawę tunelem dla zawodników 
- pamiątkowe zdjęcia na ławce rezerwowych
- inne niespodzianki
 
Kontakt: +48 668 569 051, zwiedzanie@slaskwroclw.pl


Możliwość zakupu biletu na zwiedzanie tylko z biletem na dany mecz. Sprzedaż w kasach przy ul. Oporowskiej 62 i ul. Królewieckiej (przy Stadionie Wrocław), do 3 godz. przed rozpoczęciem spotkania, liczba miejsc ograniczona. 
DODATKOWE INFORMACJE
•Dla osób niepełnosprawnych, w tym osób na wózkach inwalidzkich trasa zwiedzania może przebiegać inaczej. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem +48 668 569 051 lub e-mail: zwiedzanie@slaskwroclw.pl.
 
•Z przyczyn niezależnych od organizatora, zastrzegamy sobie możliwość zmiany trasy wycieczki bez uprzedniego poinformowania uczestników.
•Fotografowanie i filmowanie w czasie wycieczki jest dozwolone, z wyjątkiem korzystania z kamer i aparatów profesjonalnych (z wymiennym obiektywem).
•Podczas zwiedzania obowiązuje Regulamin imprezy masowej oraz Regulamin zwiedzania.Więcej informacji o zwiedzaniu stadionu można znaleźć, klikając TUTAJ. Bilety na mecz do nabycia TUTAJ.

Autor: Jakub Hechner, Fot. Jakub Hechner

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław