Wydarzenia

VIDEO: Szlachetna paczka od Śląska Wrocław

2020-12-10 19:30:00
Po raz kolejny drużyna Śląska Wrocław włączyła się w bożonarodzeniową akcję "Szlachetna paczka". Razem z partnerami - NEONET, Kaufland oraz Sharp - klub przygotował mnóstwo świątecznych prezentów dla potrzebujących. Bo każdy zasługuje na piękne Boże Narodzenie! Zachęcamy do pomagania, dziękujemy partnerom oraz wszystkim zaangażowanym w akcję!
Tym razem zawodnicy Śląska postanowili pomóc 7-osobowej rodzinie Pani Darii z Wrocławia, która ze względu na pandemię znalazła się w trudnej sytuacji finansowej. W akcję pierwszej drużyny WKS-u włączyli się również: Fundacja NEONET, sieć sklepów Kaufland oraz Sharp Polska.
 
W dobie pandemii piłkarze Śląska postanowili skorzystać z możliwości zakupów online. Artykuły spożywcze oraz chemię zamówili dzięki aplikacji Kaufland Click & Collect. Skorzystali też z możliwości zakupów przez internet w sieci NEONET.
 
Wspólnymi siłami z naszymi partnerami udało się przygotować wyjątkowe świąteczne prezenty, które mamy nadzieję sprawią, że na twarzach rodziny pani Darii pojawią się uśmiechy. W końcu każdy zasługuje na piękne Boże Narodzenie!
 
"Szlachetna Paczka" działa już od 20 lat. W zeszłym roku w ramach akcji udało się pomóc 14,5 tys. rodzinom, a w działania włączyło się ponad 620 tys. osób! Tegoroczny finał "Szlachetnej Paczki", czyli tzw. Weekend Cudów, przypada 12 i 13 grudnia.

Autor: Jakub Hechner, Fot. Jakub Hechner

Zobacz również