Wydarzenia

Vouchery prezentowe Śląska Wrocław

2023-01-13 11:30:00
Mikołajkowa niespodzianka dla kibiców WKS-u! W systemie biletowym dostępne są vouchery prezentowe, które można wymieniać na wejściówki na dowolne trybuny Tarczyński Arena.
Szukając pomysłu na prezent, często decydujemy się na karty upominkowe lub vouchery, które zasilone daną kwotą stanowią idealny sposób na wywołanie uśmiechu u najbliższych. Teraz taką okazję będą mieli również kibice wrocławskiej drużyny.

Kup voucher TUTAJ

W ofercie systemu biletowego Śląska Wrocław pojawiła się opcja zakupu voucheru prezentowego, o co w ostatnich miesiącach pytało wielu fanów naszego klubu. Wystarczy wejśc na stronę bilety.slaskwroclaw.pl, zasilić voucher dowolną kwotą między 10 a 500 zł, wydrukować i… wyjątkowy prezent gotowy! Vouchery można kupować również w kasach biletowych przy Oporowskiej 62. Tutaj sprawdzisz godziny otwarcia.

Jak kupić voucher?

1. Wejdź na stronę bilety.slaskwroclaw.pl i kliknij przycisk „KUP VOUCHER” w prawym górnym rogu, następnie zaloguj się na swoje konto lub stwórz nowe, klikając odpowiednio "Logowanie" lub "Załóż konto".
2. Przygotowaliśmy dla Ciebie vouchery od 10 do nawet 500 zł. Wybierz kwotę, która Cię interesuje i kliknij w przycisk podsumowania transakcji. Upewnij się, że zamawiasz odpowiednią wartość vouchera i kliknij "Realizuj".  
3. Karnetowicz, który nie wykorzystał  zniżki w kwocie 15zł za zakup karnetu 22/23, może wykorzystać ją przy zakupie vouchera.
4. Opłać zamówienia za pośrednictwem serwisu PayU. UWAGA: Zamówienie należy opłacić od razu.
5. Zakupiony voucher obniża kwotę biletu lub karnetu na dowolną trybunę.
6. Voucher jest ważny do 31.05.2023 lub do wykorzystania całej wartości.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: kasy@slaskwroclaw.pl lub telefonicznie pod numer: +48 71 750 00 83

Kibicom Śląska życzymy udanych zakupów oraz samych trafionych prezentów!
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Dawid Antecki

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław