Wydarzenia

Weekend pełen wrażeń w strefach Śląska Wrocław!

2022-06-17 11:30:00
Przed nami weekend pełen atrakcji przygotowanych przez Fundację Śląsk Wrocław i przedstawicieli WKS-u, w tym klubowej akademii. W sobotę będziemy czekać na was przy naszych stoiskach na Pikniku Sportowym KIDS RUN przed rozpoczęciem imprezy 8. PKO Nocny Wrocław Półmaraton, z kolei w niedzielę na Pikniku Rodzinnym na Ołtaszynie.
W nadchodzący weekend na ulicach stolicy Dolnego Śląska odbędzie się 8. PKO Nocny Wrocław Półmaraton. Zanim jednak biegacze ruszą na trasę, w strefie Śląska Wrocław pojawią się przygotowane atrakcje dla kibiców w każdym wieku! W sobotę odwiedź nas na Pikniku Sportowym KIDS RUN, na którym:

- spotkaj się z zawodnikami Śląska: Konradem Poprawą, Dennisem Jastrzembskim, Yhorem Matsenko i Maksymilianem Borucem,
- zagraj ze znajomymi w najnowszą FIFĘ 2022,
- spróbuj swoich sił w stacjach sportowych i zręcznościowych przygotowanych przez trenerów naszej akademii i Fundację Śląska Wrocław, zbierz pieczątki i odbierz pamiątkowy medal,
- przybij piątkę z maskotką WKS-u, Orłem Ślązakiem.

Czekamy na was w sobotę, 18 czerwca, w godzinach od 14 do 18 przy Al. Ignacego Paderewskiego 35 (Stadion Olimpijski) wraz z gadżetami i mnóstwem atrakcji!W niedzielę szukajcie naszego stoiska na Pikniku Rodzinnym na Ołtaszynie. Będziemy czekać na Was na boisku MCS Ołtaszyn przy ul. Strachowskiego 53 od 12:00 do 18:00. Oprócz pozytywnej energii najdziecie tam:

- kącik plastyczny z malowankami dla najmłodszych kibiców,
- stanowisko e-sportowe z grą FIFA 22
- piłkarzyki

Na pikniku nie zabraknie także maskotki Śląska – Orła Ślązaka. Liczymy na waszą obecność, do zobaczenia!

Autor: Biuro prasowe, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również