Wydarzenia

Wolny weekend Śląska II Wrocław

2014-10-10 16:29:00
Rezerwy Śląska Wrocław w ten weekend będą miały przerwę od zmagań ligowych. Zespół prowadzony przez Piotra Jawnego pierwotnie miał w sobotę zagrać z drużyną KP Brzeg Dolny.

Zaplanowane na 11 października spotkanie ligowe pomiędzy Śląskiem II Wrocław a KP Brzeg Dolny zostało przesunięte na 22 października. Powodem zmiany terminarza rezerw zielono-biało-czerwonych jest fakt, że ich przeciwnik w pierwszym z terminów zagra w towarzyskim spotkaniu z pierwszą drużyną Śląska Wrocław. Więcej o tym charytatywnym meczu można znaleźć w artykule: Śląsk ponownie zagra w charytatywnym sparingu.

 

Powyższa zmiana oznacza, że podopieczni Piotra Jawnego w najbliższy weekend odpoczną od zmagań na boiskach III ligi. Obecnie w swoich rozgrywkach plasują się na 8. miejscu z dorobkiem 18 punktów, na które złożyło się 5 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki (bilans bramkowy: 17-9). Przypomnijmy, że w minioną środę Śląsk II Wrocław przeszedł również kolejną rundę Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Drużyna rezerw WKS-u, złożona z bardzo młodych, przeważnie 18-letnich graczy, zwyciężyła z A-klasowym Zachodem Sobótka dopiero po rzutach karnych (7:6). W regulaminowym czasie gry padł remis 2:2.

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również