Wydarzenia

Wróblewska: Był lekki stres | Piłka kobiet

2022-10-16 14:19:00
Śląsk Wrocław po bardzo dobrym meczu zwyciężył z Czarnymi Sosnowiec 3:1. Mecz skomentowała Joanna Wróblewska, która dzisiaj wróciła na plac gry i od razu wpisała się na listę strzelczyń.
Joanna Wróblewska: Jak się czuję? Jeśli chodzi o stan zdrowia, to czuję się dobrze. Przy takiej kontuzji pojawiają się mikrourazy, z którymi borykam się tak naprawdę od dwóch miesięcy, staram się z dnia na dzień je niwelować i mam nadzieję, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej.

Nie ukrywam, że pojawił się lekki stres, bo przez parę lat miałam "spokój", mogłam się spokojnie przygotować do kolejnych meczów. Tu jednak po pierwszej poważnej kontuzji ten stres był. Cieszę się, że dostałam szansę, cieszę się, że mogłam pomóc. Mam nadzieję, że w następnym meczu będzie podobnie.

Uważam, że zagrałyśmy dwie dobre połowy, może ta druga była ciut lepsza, ale to jeden z naszych lepszych meczów w tym sezonie, o ile nie najlepszy. Narzuciłyśmy wysokie tempo i zdołałyśmy je utrzymać do końca. Mam nadzieję, że w następnych meczach to przeciwnik będzie się musiał do nas dostosować, a nie my do rywalek.
Autor: Paweł Prochowski, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław