Wydarzenia

Wróblewska: Zagrałyśmy dobry mecz | Piłka Kobiet

2023-04-19 20:30:00
Śląsk Wrocław przegrał w ćwierćfinale kobiecego Orlen Pucharu Polski z TME SMS-em Łódź 0:1. Jak to spotkanie oceniła Joanna Wróblewska, jedna z liderek WKS-u?
Joanna Wróblewska: Czy było to zasłużone zwycięstwo SMS-u? Wiadomo, że łódzcy kibice i zawodniczki pewnie będą tak uważali. Ja natomiast myślę, że zagrałyśmy bardzo dobre spotkanie i odebrałyśmy rywalkom wszystkie atuty, zarówno w pierwszej, jak i drugiej połowie. Spodziewałyśmy się tego, że kto pierwszy popełni błąd, ten przegra ten mecz. To nam się przytrafił ten błąd, więc SMS jest w półfinale, a my czekamy na przyszły sezon.

Pierwszy mecz z SMS-em, ligowy, pokazał nam nasze mankamenty i pomógł nam lepiej przygotować się do tego ćwierćfinału. Poprawiłyśmy naszą grę w ciągu tych paru dni i było to dzisiaj widoczne. Dzisiejsze spotkanie pokazało, że mamy duży potencjał, dlatego z podniesioną głową będziemy walczyć w kolejnym
sezonie o Puchar Polski.

To był nasz dobry mecz, ale czy najlepszy w tym roku? Jeszcze kilka spotkań przed nami i wierzę, że to prognostyk przed końcówką sezonu, która będzie owocna.

Co do mojego stanu zdrowia, to mam nadzieję, że nie jest nic poważnego. Biodro jest obite, dwa-trzy dni i będę w pełni gotowa do meczu z Czarnymi Sosnowiec.
Autor: Paweł Prochowski, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław