Wydarzenia

Zaborski: Wygraliśmy ten mecz dla Maria Pawelca

2023-08-25 13:00:00
Śląsk II Wrocław pewnie pokonał Unię Turza Śląska w meczu 4. kolejki III Ligi. Z bardzo dobrej strony w tym spotkaniu pokazał się Kacper Zaborski, który wszedł na ostatnie 20 minut, popisał się dwoma trafieniami i ustalił wynik meczu na 4:1. Po zmaganiach zawodnik WKS-u nie krył radości i przyznał, że zespół dedykuje tę wygraną kontuzjowanemu Mariuszowi Pawelcowi.
Kacper Zaborski: Założenie było takie, żebym wszedł i dał efekt z przodu. Mecz nie był do końca zamknięty, rywale atakowali, więc musieliśmy jeszcze te trafienia dołożyć. Trzecia bramka rozstrzygnęła spotkanie. Dałem dobre wejście i cieszymy się z wygranej.

Chodziło nam o to, by w tym meczu podbudować morale. Ostatni pojedynek ze Ślęzą kompletnie nam nie wyszedł. Zależało nam na tym, aby pokazać, że to był wypadek przy pracy. Jak widać, udało się to zrealizować. Teraz jedziemy dalej.

Wygraliśmy dzisiaj dla „Maria”. Doznał ciężkiej kontuzji, ale wszyscy liczymy na to, że szybko do nas wróci. Jest niezwykle ważną postacią w naszym zespole. Czekamy na jego powrót.
Autor: Bartosz Rabenda, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław