Wydarzenia

Zwycięskie rezerwy

2016-03-19 13:57:00
1
Śląsk II Wrocław pokonał Bystrzycę Kąty Wrocławskie aż 4:0 (2:0). Dwie bramki dla wrocławian zdobył Matusik, po jednym trafieniu zaliczyli Przybylski oraz Danielik.

Rezerwy wzmocniło czterech graczy z pierwszego zespołu. W wyjściowej jedenastce znaleźli się Wrąbel, Tyszczenko, Bartkowiak i Żytek.  

 

Podopieczni Arkadiusza Batora szybko zaczęli dyktować warunki gry. Już w 4 minucie objęli prowadzenie za sprawą Przybylskiego. Ten sam zawodnik chwilę później znakomicie wyłożył piłkę Matusikowi, który strzelił drugiego gola dla WKS-u.

 

Trójkolorowi mieli dziś jednak większy apetyt. W drugiej połowie Matusik po podaniu Kohuta stanął oko w oko z bramkarzem z gospodarzy i z zimną krwią wykończył akcję. W końcówce wynik na 4:0 dla Ślaska ustalił wprowadzony po przerwie Danielik.

 

- Wiedzieliśmy, że będzie to trudne spotkanie, bo po ostatniej porażce straciliśmy pewność siebie. Obawialiśmy się też trochę boiska w Kątach – czy bardziej będziemy walczyć z nim, czy z przeciwnikiem. Szybko zdobyliśmy bramkę, która ustawiła ten mecz. W pierwszej połowie zdominowaliśmy rywali, właściwie w ogóle nie dopuszczając ich do głosu. Niedługo po przerwie strzeliliśmy trzeciego gola, a sam obraz gry raczej też nie uległ zmianie. Odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo – powiedział po ostatnim gwizdku trener Arkadiusz Bator.Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Śląsk II Wrocław 0:4 (0:2)


Bramki: Przybylski 4', Matusik 18', 57', Danielik 86'

Śląsk II Wrocław: Wrąbel, Wrótny, Cieśla, Repski, Tyszczenko, Kohut, Żytek, Łuczak (Mikła 68'), Matusik (Badel 77'), Bartkowiak (Danielik 64'), Przybylski.

Zobacz również