Biletowe FAQ

2014-08-07 21:49:35
JAK KUPIĆ BILET NA MECZ?
 
Krok 1
 
Aby kupić bilety na mecze Śląska Wrocław zaloguj się serwisie za pomocą numeru PESEL. Jeżeli robisz to po raz pierwszy: AKTYWUJ KONTO
 
 
Następnie uzupełnij wymagane dane: imię, nazwisko, nr PESEL oraz unikalny adres e-mailowy każdej z osób dla których kupujesz bilet ( na e-maile wysłane ostaną hasła do logowania).

Ważne:
- każda z osób musi mieć aktywne konto
- z jednego konta można zakupić maksymalnie 10 biletów
 
Jeżeli jesteś obcokrajowcem i nie posiadasz numeru PESEL wyślij e-mail na kasy@slaskwroclaw.pl z prośbą o aktywację konta w treści podając: - imię, nazwisko, kraj, datę urodzenia, e-mail oraz numer i typ dokumentu ( ID Card lub paszportu) UWAGA: loginem dla obcokrajowców jest adres e-mailowy podany podczas rejestracji oraz hasło wysłane na powyższy adres e-mailowy
 
 If you are a foreigner and you do not have a PESEL number, send us an e-mail to kasy@slaskwroclaw.pl requesting an account activation. You need to include your: name, surname (last name), date of birth, nationality, number and type of document (passport or ID Card). ATTENTION: a login for foreigners is their e-mail address submitted during registration and the password sent to them in a verification e-mail.
 
Krok 2
 
- Po zalogowaniu wybierz imprezę, trybunę, rząd i miejsce - możesz zaznaczyć do 10 miejsc równocześnie.

- przejdź dalej, uzupełnij dane osobami, które mają AKTYWNE KONTA
 
 - zapisz zmiany - system ustawi automatycznie ceny i naliczy ulgi ( za wyjątkiem studentów, których ulga wymaga okazania ważnej legitymacji studenckiej)
 
- bilety są dostępne dla osób od 7 roku wzwyż, dzieciom poniżej 13 lat przysługują darmowe wejściówki do odbioru w kasach Klubu.
 
Krok 3
 
- zapłać za pośrednictwem PRZELEWY24 wybierając swój bank
 
PAMIĘTAJ! Unikaj godzin nocnych i weekendów. Jeżeli zależy Ci na bezproblemowej i szybkiej transakcji wybieraj godziny pracy banków- nie każdy Bank realizuje płatności w trybie natychmiastowym.
 
Krok 4
 
Bilet możesz:
 
- wydrukować samodzielnie z e-maila podanego przy rejestracji, z zakładki TWOJE BILETY w profilu kibica na stronie bilety.slaskwroclaw.pl
 
- używając smartfona ( minimum 4 cale) pobrać bilet w formie pdf i przyłożyć kodem kreskowym do czytnika na bramkach stadionu.
 

EWENTUALNE PROBLEMY I CZĘSTE PYTANIA - KLIKNIJ TUTAJ

  
Ponadto zachęcamy do zapoznania się z regulaminem sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław. Można go przeczytać klikając w: Regulamin sprzedaży