Biletowe FAQ

2014-08-07 21:49:35
JAK KUPIĆ BILET NA MECZ?

Krok 1. Logowanie do systemu i wybór miejsca
Załóż nowe konto lub zaloguj się się do systemu klikając odpowiednio "Załóż konto" lub "Logowanie", wybierz interesujące Cię wydarzenie, wybierz trybunę i sektor z poglądowej mapy stadionu. Po powiększeniu sektora, zaznacz konkretne miejsca, które zajmiesz podczas meczu.
 
Krok 2. Uzupełnij dane
Uzupełnij dane wszystkich osób, dla których kupujesz bilety (numer PESEL lub w przypadku obcokrajowców inny numer identyfikacyjny np. numer paszportu). Jeżeli po wpisaniu numeru PESEL, imię i nazwisko kibica nie uzupełni się automatycznie, skorzystaj z przycisku "Uzupełnij dane użytkownika".
 
Krok 3. Wybierz zniżki i sposób dostarczenia biletu
Spośród kafelków z opisem kategorii cenowych, wybierz odpowiednią dla każdej osoby. Masz dwie możliwości dostarczenia biletu:
 
• Karta Kibica Internet – jeżeli kibic posiada imienną Kartę Kibica, bilet zostanie na nią doładowany
 
• Wydruk samodzielny/ Bilet mobilny – bilet wygenerowany do pobrania i wydrukowania na drukarce lub do wysłania SMSem na smartfona
 
Jeżeli kibic posiada voucher obniżający cenę biletu może go wprowadzić poniżej, w polu "Użyj voucher". Podświetlona ikonka z wizualizacją prezentu sugeruje, że dany kibic ma voucher przypisany do swojego konta w systemie biletowym.
 
Krok 4. Podsumowanie transakcji i opłata
Kliknij w przycisk podsumowania transakcji. Upewnij się, że zamawiasz odpowiednią ilość biletów oraz cena jest prawidłowa i kliknij "Realizuj". Opłać zamówienia za pośrednictwem serwisu PayU. UWAGA: Zamówienie należy opłacić od razu, miejsca nieopłacone w przeciągu 15 minut, zwalniają się i są dostępne dla innych Kibiców.
 
If you are a foreigner you can also buy a ticket on the bilety.slaskwroclaw.pl in the normal sales system. You need to include your: name, surname (last name) and number of ID Card.
 

WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY, DOKŁADNA INSTRUKCJA I CZĘSTE PYTANIA - KLIKNIJ TUTAJ

  
Ponadto zachęcamy do zapoznania się z regulaminem sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław. Można go przeczytać klikając w: Regulamin sprzedaży