Bilety VIP

2018-02-28 15:07:35
Bez względu na to czy szukasz oferty dla siebie, całej rodziny lub chcesz zorganizować wspólne wyjście ze znajomymi na mecz Śląska Wrocław na Tarczyński Arena Wrocław, w Strefie VIP na pewno znajdziesz idealne miejsce na przeżywanie sportowych emocji w komfortowych warunkach.

Najlepsze warunki oglądania meczu, najwygodniejsze miejsca, wysokiej jakości catering, alkohol, dodatkowe atrakcje dla dzieci i dorosłych, stoiska partnerów, wizyty piłkarzy Śląska Wrocław - to wszystko znajdziesz w Strefie VIP na meczach WKS-u. To miejsce, gdzie emocje dzielą ze sobą wyjątkowe osoby, które łączy wspólna pasja do piłki nożnej oraz przywiązanie do Klubu.
 
Wybierz idealne miejsce dla siebie w jednej z dwóch stref VIP. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Strefy Silver i Strefy Silver Premium.

Dzieci w wieku 0-8 są uprawione do otrzymania darmowego biletu bądź karnetu. Warunkiem otrzymania dla dziecka darmowego prawa wstępu na mecz jest posiadanie przez opiekuna biletu lub karnetu do tej samej strefy VIP.

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław