CSKA Sofia
1
1
0
0
Śląsk Wrocław
1
1
0
0
Relacja odświeża się automatycznie co 30s
90'
Ostatni gwizdek i koniec meczu. Przegrywamy w deszczowej aurze z CSKA Sofia 0:1. Niedługo relacja i materiały pomeczowe na naszej stronie.
90'
Długa piłka na prawe skrzydło do Idzika. Młody napastnik nie jest w stanie opanować nabierającej poślizgu piłki.
89'
Ciolacu schodzi, Idzik melduje się na placu gry.
87'
Ostre wejście Pałaszewskiego. Ustna reprymenda od arbitra,. NA ostatnich kilka minut wejdzie MAriusz Idzik.
86'
Dankowski z lewej strony przyjmuj piłkę i zakręca do środka. Strzał zza szesnastki jednak obroniony.
85'
Kolejna akcja Śląska. LAcny wpada w pole karne i wycofuje do tyłu. Krzysztof Danielewicz stawia na precyzję, ale broni golkiper CSKA.
81'
Dośrodkowanie z kornera, główka i gol! Milos Lacny trafia do siatki przedłużając zagranie Przystalskiego! Sędzia spotkania odgwizduje jednak spalonego i gola nie ma!
80'
Rzut wolny dla Śląska po faulu na Dankowskim. Dośrodkowuje Danielewicz, ale brak jest zagrożenia. Za chwilę Śląska atakuje lewą stroną, strzał Ciolacu , ręka! Nie ma rzutu karnego. Korner dla Śląska.
78'
Z boiska schodzi Bartek Machaj, a w jego miejsce awizowany przez nas Maciej Pałaszewski.
75'
Do wejścia na boisko przygotowuje się Maciej Pałaszewski.
74'
Ciolacu z prawej strony pola karnego uderza na króki słupek. Bramkarz CSKA zdąża z interwencją i szybko uruchamia swoich kolegów. Ci dochodzą jednak tylko pod pole karne WKS-u i tracą piłkę.
71'
Nad boiskiem przechodzi teraz prawdziwa ulewa. Mokra murawa sprawia sporo problemów obydwu drużynom.
67'
CSKA wywalczyło rzut rożny, ale po dośrodkowaniu przytomnie wybija piłkę Lukas Droppa.
65'
Pada deszcz i padaja strzały. Wykorzystać śliskość murawy chciał Konrad Kaczmarek. Kąśliwe uderzenie, dzisiaj obrońcy WKS-u, ląduje jednak w rękach bramkarza.
62'
Na Manavgat spadają pierwsze krople deszczu. W tle widać błyskawice i słychać grzmoty. Za chwilę czeka nas z pewnością ulewa.
61'
Dobra akcja Śląska. Ciolacu wpada w pole karne z jego lewej strony i szuka pozycji do oddania strzału. Rumuński napastnik wyblokowany i Śląsk zyskuje rzut rożny. Z kornera Bartek Machaj, ale piłka ląduje w rękach bramkarza z Sofii.
59'
Kontra bułgarskiej jedenastki. Próba podcinki nad Wrąblem, ale nasz bramkarz spokojnie odprowadza wzrokiem piłkę, która przelatuje nad jego bramką.
57'
Jeszcze raz korner dla Bułgarów. Strzał głową jednak nad poprzeczką bramki strzeżonej teraz przez Wrąbla.
53'
CSKA zyskało rzut rożny, ale po stałym fragmencie faulowany Dankowski. Za chwilę kolejny atak Śląska prawą stroną. Kaczmarek, Droppa, Ciolacu. Oddalają w końcu zagrożenie rywale.
51'
Prostopadła piłka do Lacnego i ambitna walka nowego napastnika WKS-u. Tak ambitna, że turecki arbiter dopatruje się przewinienia gracza Śląska. Znowu rzut wolny dla CSKA z ich pola karnego.
48'
Centrostrzał Machaja i piłka zmierza w okienko! W ostatniej chwili bramkarz z Sofii wybija na rzut rożny. Korner rozegrany krótko i po chwili faul w ofensywie. CSKA od rzutu wolnego, z własnego pola karnego.
47'
Ładna akcja prawą stroną. Kaczmarek wypuszcza Bartka Machaja, a ten wywalczył rzut rożny. Po kornerze nad poprzeczką strzela jednak jeden z graczy WKS-u i od bramki Bułgarzy.
46'
Zaczynamy drugą połowę spotkania! Od środka CSKA Sofia.
45'
Zmiany w drugiej połowie. Skład Śląska na tę część gry: Wrąbel - Kaczmarek, Przystalski, Hołota, Ostrowski- Danielewicz, Droppa - B. Machaj, Ciolacu, Dankowski - Lacny. W roli kapitana Tomasz Hołota.
45'
Koniec pierwszej połowy. Śląsk przegrywa 0:1 z aktualnym liderem bułgarskiej ligi.
44'
Ładna, kombinacyjna akcja Bułgarów. Koronka przerwawana przez interwencję MAriusza Pawełka.
40'
Prostopadła piłka do Picha, ten zgrywa do MArco Paixao, ale portugalskiemu napastnikowi zabrakło kilki metrów, by znaleźć się w dobrej pozycji do oddania strzału.
39'
Kolejne dośrodkowanie z prawej strony CSKA. Mariusz Pawełek pewnie chwyta piłkę w ręce.
34'
Gol dla CSKA. Dośrodkowanie z rzutu rożnego zamienione przez bułgarską drużynę na gola.
33'
Atak CSKA prawym skrzydłem i Dudu wybija piłkę na rzut rożny.
32'
Krótkie podanie i bomba w kierunku bramki Śląska Wrocław. Piłka trafia w stojącego w murze MArco Paixao.
31'
Kolejny rzut wolny dla CKSA. Tym razem ok 20 metrów od bamki Pawełka. Spodziewamy się bezpośredniego uderzenia.
29'
Dośrodkowanie przeciwników, ale spalony. Z włąsnego pola karnego Mariusz Pawełek.
29'
Teraz rzut wolny dla bułgarskiej drużyny. Piła ustawiona ok 30 metrów od bramki Pawełka.
27'
Dośrodkowanie Machaja pewnie wybite przez graczy CSKA.
26'
Kolejny korner dla Śląska.
23'
Przenosimy się w pole karne Śląska. MAriusz Pawełek nie musiał tym razem interweniować, choć mogło być groźnie po tym jak napastnik CSKA minął Tomasza Hołotę.
22'
Prostopadłą piłka Dudu do MArco Paixao, ale mocnym wykopem obrońca CSKA posyła piłkę za linię boczną. Aut, a po chwili Robert Pich fauluje rywala.
21'
W końcu strzał CSKA. Bułgarzy wpadają w pole karne, ale Mariusz Pawełek umiejętnie skraca kąt i bez problemu wyłapuje strzał napastnika rywali.
19'
Wydaje się, że groźniej jak na razie atakuje Śląsk. Bułgarskie CSKA nie potrafi posłać podania w pole karne WKS-u, a Śląsk już wywalczył kilka rzutów rożnych i autów na wysokosci pola karnego przeciwnika. Brakuje jednak naprawde klarownych sytuacji bramkowych.
16'
Kolejny rzut wolny dla Śląska. Tym razem z lewej strony. Dośrodkowanie Machaja, ale dobre piąśtkowanie golkipera lidera bułgarskiej ligi.
13'
Dudu z rzutu wolnego. obrońcy CSKA wybijają na rzut rożny. Korner krótko rozegrany przez Dudu i Machaja. Ten drugi dośrodkowuje, ale Marco Paixao uprzedzony przez rywala.
12'
Paweł Zieliński wywalczył rzut wolny z prawej strony pola karnego.
10'
Teraz w akcji CSKA. Prostopadłe podanie w pole karne i MAriusz Pawełek w wyścigu z napastnikiem bułgarskiej drużyny. Bramkarz Śląska zdąża, przeciwnik się przewraca i gwizdek sędziego. Spalony
9'
Szybka akcja środkiem boiska. Pich zgrywa klatką do Danielewicza, Krzysiek odnajduje podaniem Grajciara. Słowak jednak za szybko i bardzo niedokładnie do Zielińskiego.
8'
Dudu zaczepiony przez rywala. Rzut wolny na łasnej połowie dla śląska.
7'
Bułgarzy próbują rozegrania przez środek, ale szczelna defensywa WKS-u nie pozwala im na swobodne przeprowadzenie akcji. W efekcie ponownie cofają się pod pole karne i budują atak pozycyjny.
4'
Śląsk atakuje teraz lewym skrzydłem. Zieliński do Grajciara, ten odgrywa w stronę Danielewicza. Pomocnik WKS-u jednak fauluje rywala i od rzutu wolnego Bułgarzy.
3'
Pierwsza groźna akcja Śląska. Wrzutka z prawej strony, wybita przed pole karne, a tam czekał na nią Grajciar. Strzał Słowaka jednak niecelny i mija lewy słupek bramki CSKA.
1'
Gwizdek arbitra i zaczynamy.
 
Na murawie obydwie jedenastki, czekamy na pierwszy gwizdek.
 
Zawodnicy kończą rozgrzewkę, za chwilę wyjdą na murawę.
 
Skład rywali na dziś: CSKA Sofia: Uvarenko – Popov, Prychenko, Krachunov, Kukoc – Sunday, Silva, Milisavljevic, Marquinhos, Juan Felipe - Nikolic
 
W dzisiejszym sparingu nie wezmą udziału Piotr Celeban, Mariusz Pawelec i Flavio Paixao. Ci zawodnicy narzekają na drobne problemy zdrowotne i sztab szkoleniowy postanowił nie forsować ich zdrowia.
 
Ławka rezerwowych: Wrąbel, Abramowicz - Angielski, Ostrowski, Ciolacu, Kaczmarek, Przystalski, Dankowski, B. Machaj, Pałaszewski, Lacny
 
Znamy już skład w jakim dzisiejszy sparing rozegrają zielono-biało-czerwoni. Podopieczni Tadeusza Pawłowskiego mecz z CSKA Sofia rozpoczną w następującym ustawieniu: Pawełek - Zieliński, Hołota, Droppa, Dudu Paraiba - Danielewicz, Hateley - M. Machaj, Grajciar, Pich - M. Paixao
 
Mecz już za godzinę. Dziś wyjątkowo gramy w Manavgat, miejscowości położonej ok. 10 km od Side. Pogoda wydaje się być idealna, do rozegrania meczu sparingowego.
Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław