Rheindorf Altach
0
0
3
2
Śląsk Wrocław
0
0
3
2
Relacja odświeża się automatycznie co 30s
90'
Koniec meczu. Śląsk Wrocław pokonuje 3. drużynę austriackiej Bundesligi 3:0 (2:0).
89'
Dankowski nawija rywala po lewej stronie i dosrodkowuje. Niestety zbyt głęboko. Do piłki pod linią końcową żdąża jednak Ciolacu i szuka podania w pole karne. Tam jednak za mało aktywnie reszta drużyny i wybijają przeciwnicy.
85'
Rzut wolny dla Śląska. Danielewicz trafia w głowę stojącego w murze rywala, za chwilę poprawia Machaj, który nie trafia jednak w światło bramki.
81'
Samobójcze trafienie i Śląsk zwiększa swoje prowadzenie. Dankowsi ucieka lewą stroną, dogrywa do środka, a obrońca z Austrii pakuje piłkę do własnej siatki. 3:0, to nowy wynik meczu.
78'
Rzut wolny dla Śląska z ok. 30 metrów. Uderzać próbuje Dankowski, ale piłka ląduje w rękach bramkarza z Altach.
76'
Ciolacu za Lacnego.
75'
Milos Lacny ucieka rywalom, ale jest faulowany. Słowacki napastnik zadziornie pokazuje przeciwnikom, że nie zamierza tolerować ich gry faul.
70'
Danek od razu w pierwszej akcji. Wyjście na granicy spalonego, przerzut na prawą nogę i strzał, który miał wpaść w lewe okienko bramki. Zabrakło niewiele i nadal mamy 2:0.
69'
Dankowski w miejsce Flavio Paixao. Kamil zajmuje lewe skrzydło, na prawe wędruje Krzysztof Ostrowski.
68'
Prostpadła piłka w pole karne i LAcny musnął futbolówkę w kierunku bramki Altach. Mija ona jednak lewy słupek nieznacznie.
66'
Długie dośrodkowanie austriackiej drużyny. Strzał głową w polu karnym i doskonała interwencja Mariusza Pawełka. Refleks bramkarza zapewnia nadal prowadzneie WKS-owi.
64'
Paweł Zieliński zakłąda siatkę rywalowi, a trybuny złożone z zawodnikó Śląska, którzy już grali reagują żywiołowymi oklaskami.
62'
Prostopadłą piłka do Flavio Paixao, ale Portugalczyk nie ma szans do niej zdążyć. Bramkarz interweniuje, a drugi z bliźniaków nad nim przeskakuje. Za chwilękolejna akcja i uderzenie z dystansu Machaja. Piłka mija prawy słupek bramki zespołu z Altach.
61'
Flavio po szybko rozegranym rzucie wolnym podrzuca piłkę na wolne pole, a tam wybiega Machaj. Mateusz uderza mocno, ale nad poprzeczką bramki Austriaków.
59'
Tom Hateley opuscza boisko, a w jego miejsce Krzysztof Danielewicz.
58'
Piłkarze z Altach w ataku, ale uderzenie z prawej strony wysoko nad bramką WKS-u.
57'
Flavio Paixao w walce o górną piłkę, ale rywal łapie futbolówkę w ręce. Znowu do stałego fragmentu podchodzi Dudu, ale uderzenie Brazylijczyka trafia w mur.
55'
Do wejścia przygotowuje się Krzysztof Danielewicz.
54'
Z akcją lewą strona ucieka Dudu Paraiba. Brazylijczyk dośrodkowuje, ale zyskujemy tylko rzut rożny. Po kornerze Flavio przegrywa walkę o górną piłkę i rywale posyłają piłkę w pobliże środka boiska.
52'
Lacny wybija piłkę po kolejnym kornerze Austriaków.
52'
Lacny fauluje przeciwnika w pobliżu koła środkowego. Za chwilę akcja Altach i rywale wpadają w nasze pole karne. Piotr Celeban wybija na rzut rożny. Po dośrodkowaniu kolejny korner dla rywala.
50'
Znowu dośrodkowuje Flavio, ale bramkarza rywali radzi sobie z tą piłką.
48'
Machaj ze środka uruchamia prawe skrzydło, gdzie z rywalem walczy Flavio Paixao. Portugalczyk uzyskał rzut z autu. Za chwilę dośrodkowanie z prawej strony i strzał głową Ostrowskiego. Uderzenie niecelne.
46'
Zaczynamy druga połowę! Od środka Śląsk Wrocław!
45'
Śląsk w drugiej połowie ma kilka zmian. Za Pawelca Droppa, Hołota na środku obrony. Ponadto Machaj za Grajciara, Ostrowski za Picha, Lacny za Marco Paixao. Reszta bez zmian.
45'
Przerwa. Po pierwszej połowie Śląsk prowadzi z SC Rheindorf Altach 2:0. Bramki dla WKS-u zdobyli Piotr Celeban i Marco Paixao.
44'
Pierwsza połowa zbliża się do końca. Na strzał z dystansu decyduje się jeden z Austriaków. Piłka uderzona lewą nogą wysoko przelatuje nad bramką PAwełka.
43'
Kolejne dośrodkowanie Altach z rzutu wolnego. Ponownie jednak na posterunku obrońcy Trójkolorowych. Nie wygląda na to, żebyśmy mieli zmianę wyniku.
39'
Grajciar świetnie wywalczył piłkę na prawym skrzydle i posyła ją w pole karne rywali. Tutaj Marco nawija jednego przeciwnika, próbuje przełożyć i... traci. Za dużo kombinowania Portugalczyka.
37'
Strzał z dystansu Flavio Paixao. Portugalczyk jednak niecelnie.
35'
Ostry pressing Grajciara, który atakuje bramkarza. Słowak kopie w piłkę i... krzyczy z bezradności, bo mógł lepiej zawalczyć o tę piłkę.
33'
Gol dla Śląska! Wrocławianie szybko odzyskują piłkę i tuż zza "szesnastki" uderza MArco Paixao. Strzał precyzyjny, w samo okienki i mamy 2:0!
32'
Rzut wolny dla Śląska z ok. 25 metrów po faulu na Robercie Pichu. Tym razem uderze Grajciar, a bramkarz z Altach broni z trudem.
30'
Grajciar dośrodkowuje z prawej strony, a z 12. metra uderza Marco Paixao. Piłka jednak nieczysto trafiona przez kapitana i nie ma z tej akcji dużego zagrożenia.
29'
Rzut wolny dla Altach z prawej strony boiska. Dosrodkowanie wybite przez obrońców, a po chwili na murawie leży Celeban, który dostał z bliska piłką w twarz. Celik jednak zaraz się podnosi i kontynuuje grę.
27'
Grajciar przyjmuje piłkę na środku boiska i lekką podcinką uruchamia Marco Paixao. Portugalczyk jednak przegrywa pojedynek biegowy z rywalem.
26'
Altach gra lewym skrzydłem. Dośrodkowanie z tego sektora boiska jednak bezsensowne i nieudane. Aut bramkowy wybija MAriusz Pawełek.
25'
Okres spokojniejszej gry Śląska przerywanej od czasu do czasu faulami przeciwników.
22'
Uderzenie Brazylijczyka prosto w mur. Wynik bez zmian.
21'
Hateley faulowany 30 metrów od bramki zespołu z Altach. Rzut wolny będzie wykonywał Dudu.
20'
MArco Paixao fauluje rywala na skraju jego pola karnego.
19'
Grajciar kładzie na tyłku dwóch przeciwników, mija trzeciego i za deleko wypuszcza sobie piłkę w pojedynku z czwartym rywalem. Przebojowa akcja Słowaka.
18'
Kameruński napastnik znowu w sxzarży na bramkę Śląska. Mariusz Pawełek pewnie wychodzi na przedpole i stpuje akcję.
16'
Odpowiedź graczy z Altach. Najpierw strzela Ngwat Mahopa, a później któryś z zawodników z Austrii próbuje dobitki. Za pierwszym razem blokuje Pawelec, za drugim Pawełek nie musi kiwnąć nawet palcem.
15'
Mocno bita piłka przez Brazylijczyka zmierza ku drugiemu słupkowi. Akcji nie zamyka MArco Paixao, a futbolówka o centymetry mija słupek austriackiej bramki. Śląsk znowu groźnie po stałym fragmencie gry.
14'
Na prawym skrzydle faulowany Hołota. Dudu bierze się za stały fragment gry.
13'
Mariusz Pawelec fauluje przeciwnika 40 metrów od bramki Pawełka. Krótko rozegrany rzut wolny, ale szybko zażegnuje niebezpieczeństwo obrona Śląska.
12'
Przeciwnik Śląska musi zmienić chyba swój pomysł na grę. Długie piłki zawieszają się w powietrzu i szybko są kasowane przez obrońców Śląska.
9'
Korner i gol! Piotr Celeban daje prowadzenie Śląskowi! Krótko rozegrany stały fragment gry i Dudu wrzuca wprost na głowę obrońcy Śląska. Mamy prowadzenie!
8'
Faulowany na własnej połowie Pich i szybko rzut wolny wykonuje Dudu. Brazylijczyk decyduje się na strzał, który z pomoca wiatru sprawia problemu golkiperowi przeciwnika. Korner dla śląska.
7'
Znowu w akcji przeciwnik WKS-u. Tym razem klepka na lewym skrzydle i próba wrzutki. Pewnie sytuację wyjaśnia znowu Mariusz Pawelec, który wybija piłkę daleko... za ogrodzenie.
6'
Groźna akcja Altach. Prostopadłą piłka do Ngwat Mahopa, ale Kameruńczyk bez szans w starciu z taką przeszkodą jak Mariusz Pawelec.
5'
Wiatr nie będzie dziś sprzymierzeńcem żadnej z drużyn. Wybita z pola karnego piłka przez bramkarza z Altach cofa się w powietrzu...
4'
Pich aktywnie pressuje na połowie przeciwnika i odbiera piłkę. Tę zawodnicy Śląska Wrocław chcą rozegrać przez środek na prawe skrzydło. Na flance jednak strata i nie ma zagrożenia bramki Austriaków.
2'
Pierwsza akcja w wykonaniu Śląska. Flavio prawą stroną próbuje wypuścić Marco, ale piłka niedokładna i ląduje w rękach bramkarza.
1'
Od środka Austriacy i zaczynamy pierwszą połowę.
 
Jesteśmy po losowaniu stron. Za chwilę zaczynamy.
 
Śląskk Wrocław wystąpi dziś na biało. Przeciwnicy grają w jednolitych czarnych strojach.
 
Turecka trójka sędziowska na środku boiska. Czekamy na zawodników i pierwszy gwizdek.
 
Piłakrze już po rozgrzewce. Zawodnicy WKS-u wrócili do szatni, a na trybunach pojawiają się rezerwowi, którzy wejdą w drugiej połowie.
 
Pora na skład osobowy naszego dzisiejszego rywala: Lukse - Netzer, Lienhart, Gercaliu, Saloomon,Luxbacher, Ortiz, Kovacec, Zech, Seeger, Ngwat Mahop.
 
Dziś gramy na obrzeżach Side, na boisku, które do treningów użytkują piłkarze z Altach. Jest bardzo wietrznie. Ciekawe, czy warunki atmosferyczne będą wpływały na przebieg gry.
 
Zawodnicy Śląska powoli rozpoczynają rozgrzewkę. Na razie wyszli bramkarze. Pozostali gracze po zbadaniu murawy przebierają się w szatni.
 
Ławka rezerwowych WKS-u prezentuje się z kolei następująco: Wrabel, Abramowicz - Angielski, Ostrowski, Ciolacu, Kaczmarek, Droppa, M. Machaj, B. Machaj, Przystalski, Idzik, Dankowski, Danielewicz, Lacny, Pałaszewski.
 
Znamy już skład Śląska Wrocław na ostatni sparing w Side. W pierwszej jedenastce Wojskowych wystąpią: Pawełek - Zieliński, Celeban, Pawelec, Dudu Paraiba - Hołota, Hateley - F. Paixao, Grajciar, Pich - M. Paixao.
 
W Turcji pochmurnie, na niebie ciemne chmury i możliwe, że wzorem poprzednich dni, w trakcie spotkania czekać nas będzie ulewa.
 
Ostatni mecz sparingowy w Turcji przed nami. Dziś Śląsk Wrocław zmierzy się w towarzyskiej potyczce z SC Rheindorf Altach, zespołem, który kiedyś prowadził Tadeusz Pawłowski.
Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław