Śląsk Wrocław
2
0
1
1
Chrobry Głogów
2
0
1
1
Relacja odświeża się automatycznie co 30s
90'
Koniec spotkania! W ostatnim sparingu wygrywamy 2:1, a mogliśmy wyżej. Dziękujemy za udział w relacji i po więcej materiałów zapraszamy na www.slaskwroclaw.pl!
89'
Ładnie wpada w pole karne gości Gosztonyi, który mija trzech rywali. Nie ma jednak komu dograć i udaje się głogowianom wybronić tę ofensywę Węgra.
86'
Znowu odpowiadają głogowianie. Dvali wybija na korner, a po jednym rzucie rożnym goście zyskują następny.
85'
Najpierw Dankowski uderza zza pola karnego i z trudem paruje do boku Rzepecki. Goni piłkę Gosztonyi i podcina w pole karne skąd ponownie wolejem strzela Biliński! Dwie świetne interwencje bramkarza gości sprawiają, że nie zmienia się wynik.
82'
Po dośrodkowaniu z kornera pewnie piąstkuje Jakub Wrąbel i oddala zagrożenie.
82'
W ataku goście, ale Dvali zapobiegawczo wybija piłkę na rzut rożny.
78'
Odpowiedź gości. Górski wychodzi sam na sam z Wrąblem, ale przestrzelił fatalnie gracz Chrobrego i nasz młody bramkarz wznawia grę z piątego metra.
78'
Ostre dośrodkowanie z rzutu wolnego Dudu i ładny strzał Dvaliego. Świetnie też jednak interweniuje Rzepecki, który instynktownie odbija piłkę.
76'
Dudu Paraiba faulowany na lewej stronie. Rzut wolny dla Śląska i potrzebna pomoc medyczna... głównie dla faulującego piłkarza Chrobrego.
75'
Malinowski trafia do naszej siatki, ale wcześniej był spalony i sędzia gola nie uznaje.
72'
W drugiej części duża przewaga Śląska. Teraz Hołota strzelał z pola karnego, ale jego próba zablokowana.
70'
Znowu ładnie rozgrywa Zieliński z Dankowskim, ale ostatecznie dośrodkowanie "Danka" nie trafia do nikogo. Kontynuujemy akcję, z dystansu uderza Hołota, ale broni Rzepecki.
69'
Piękna koronkowa akcja Śląska, trójka Hołota-Dankowski-Zieliński rozklepuje w polu karnym obronę gości. Zieliński kończy ją strzałem, ale niestety piłka przelatuje nad poprzeczką!
65'
Próbują odpowiedzieć goście, ale uderzenie z dystansu Pisarczuka przelatuje nad bramką Wrąbla.
62'
Dośrodkowanie Dudu i spoza światła bramki z ostrego kąta pięknym wolejem popisuje się Kamil Biliński! Wychodzimy na prowadzenie!
61'
Wiech wycięty na połowie gości przez Sędziaka. Żółta kartka dla głogowianina i rzut wolny.
60'
Gosztonyi piętą zostawia piłkę Dudu, a Brazylijczyk dośrodkowuje w pole karne. Wybijają piłkę goście.
60'
Wymieniamy bramkarzy. Wrąbel za Pawełka i Rzepecki za Szymańskiego.
59'
Biliński ucieka lewą stroną i podaje w pole karne. Hołota z powietrza uderza, ale zyskujemy korner, po którym strzela jeden z naszych obrońców.
58'
Goni prostopadłą piłkęę Dankowski, ale wybijają goście. Po chwili dośrodkowanie z lewej strony zamyka w potężnym wyskoku Morioka, ale główkę Japończyka wyłapuje Szymański.
55'
Zmiany w Śląsku. Wchodzą Biliński i Hołota. Na murawie nie ma Kaczmarka i Grajciara.
52'
Dośrodkowuje Słowak z kornera i Szymański po rękach przepuszcza piłkę do bramki! Wyrównanie! Bramkę zaliczamy Grajciarowi!
51'
Grajciar decyduje się na uderzenie z dystansu, ale płaskie uderzenie odbijają obrońcy i zyskujemy rzut rożny.
48'
Dośrodkowuje Grajciar i o mały włos goście nie wpakowują piłki do własnej bramki. Łapie jednak piłkę Szymański.
47'
Ładnie walczy na prawej stronie pola karnego Dankowski. Zyskujemy rzut rożny.
46'
Zaczynamy!
 
Zaczynamy za chwilę drugą połowę. W Śląsku zmiany. Skład Śląska: Pawełek - Zieliński, Wiech, Dvali, Dudu Paraiba - Kokoszka, Grajciar - Dankowski, Morioka, Gosztonyi - Kaczmarek
45'
Kontra Śląska, ale Kaczmarek goni długie wybicie Pawełka, z którym radzi sobie Szymański. Po chwili kończy pierwszą połowę Kornel Paszkiewicz. Wracamy za 15 minut!
43'
Strzela z woleja Grajciar,ale przejmują goście i ruszają z kontrą. Tę stopuje Pawelec i wybija na rzut rożny. Po kornerze wybijają piłkarze Śląska i piłka ląduje na środku boiska.
41'
Tyszczenko stara się uderzyć z dystansu, ale czyni to bardzo niecelnie.
40'
Ostrowski dośrodkowuje z lewego skrzydła, a akcję zamyka Gosztonyi. Główka Węgra przelatuje obok słupka.
39'
Uderza z dystansu Kościelniak, ale bardzo dobrze łapie piłkę Mariuszs Pawełek.
37'
Kolejne pomysłowe zagranie Gosztonyiego, ale nie dochodzi do piłki tym razem Morioka.
36'
Gosztonyi przerzuca ambitnie z lewego na prawe skrzydło, ale Ostrowski nie daje rady dogonić piłki.
33'
Znowu atakuje Śląsk. Grajciar wrzuca z lewego skrzydła, ale wybijają goście. Z dystansu uderza Gecov, ale trafia w przeciwnika w miejsce poniżej pleców.
32'
Zmiana w Chrobrym. Schodzi strzelec gola M. Długołęcki, a w jego miejsce Michał Michalec.
29'
Ładnie Gosztonyi rozgrywa do Dvaliego, a Gruzin wywalczył rzut rożny. Po dośrodkowaniu Grajciara z kornera uderza zablokowany Dvali. Odbitą piłkę zbiera przed polem karnym Tyszczenko i uderza na bramkę. Broni jednak wyciągnięty jak struna Szymański.
28'
Morioka fauluje Gąsiora. Nie zgadza się z tym publiczność na trybunach Oporowskiej.
26'
Kolejne płaskie podanie do Bartosza Machaja. Ten dośrodkowuje w pole karne, skąd delikatnie, ale precyzyjnie strzela Mateusz Długołęcki. Pawełek bez szans na reakcję i Chrobry wychodzi na prowadzenie 1:0.
25'
Tym razem M. Machaj płasko do brata, a ten dogrywa w pole karne. Wybijamy na rzut rożny.
24'
Po kornerze Celeban wybija na rzut rożny z drugiej strony.
24'
Mateusz Machaj dośrodkowuje z rzutu wolnego. Piłka po głowie Celebana wychodzi na rzut rożny.
24'
Tyszczenko fauluje przeciwnika na lewej stronie. Rzut wolny spod linii na wysokości pola karnego.
19'
Tyszczenko źle podaje piłkę w tył i w ataku przyjezdni. Wojciechowski uderza zza "szesnastki", ale jego próbę blokuje Pawelec. Śląsk w kontrataku. Morioka rozrzuca piłkę na lewą stronę, skąd uderza Lasha Dvali. Niestety niecelnie.
15'
Bezpośrednio z rzutu wolnego z ok. 18. metrów uderza Machaj, ale świetnie Pawełek wybija na rzut rożny. Po dośrodkowaniu z kornera łapie piłkę nasz bramkarz.
14'
Wojciechowski dopada do prostopadłej piłki przed naszym polem karnym i wchodzi w drybling. Pawelec odbiera mu piłkę, ale według sędziego fauluje. Żółtak kartka dla Mariusza i rzut wolny dla gości.
13'
Grajciar przyjmuje piłkę w polu karnym i próbuje wycofać do Morioki, ale orientują się w tym defensorzy Chrobrego i wybijają piłkę.
11'
Piękna akcja na lewym skrzydle, Gosztonyi wypuszcza Dvaliego, który świetnie wyprzedza Bartka Machaja. Gruzin jest zahaczany przez byłego pomocnika WKS-u, ale gwizdek sędziego milczy, a wzburzenie na trybunach rośnie.
9'
Znowu świetnie rozgrywa akcję Morioka! Gosztonyi dostaje podanie od Japończyka i szuka dośrodkowania, jednak na posterunku w bramce Chrobrego Szymański, który łapie piłkę.
7'
Mateusz Machaj dośrodkowuje z rzutu wolnego, ale radzi sobie z tym nasza defensywa. Ruszamy z kontratakiem, świetnie uwalnia się spod opieki obrońców ucieka Morioka i podaje do Kaczmarka. Strzał napastnika zablokowany i przejmują piłkę goście.
4'
Chrobry w ataku, ale po profesorsku rozprawia się z ofensywą gości Mariusz Pawelec i zażegnuje niebezpieczeństwo.
1'
Morioka faulowany na naszej połowie. Przejmujemy piłkę i rozpoczynamy atak pozycyjny.
1'
Od środka zawodnicy Chrobrego i zaczynamy!
 
Obydwie jedenastki wychodzą już na murawę! Za kilka chwil zaczynamy ostatni sparing Śląska!
 
Zawodnicy zakończyli rozgrzewkę i schowali się w szatni. Za około 10 minut przywitamy ich ponownie na murawie, już gotowych do meczu.
 
Trwa rozgrzewka obydwu drużyn. Widzimy też, że Wojskowi ponownie wystąpią w swoim zielonym komplecie strojów, charakterystycznym dla drużyny rezerw.
 
Ławka rezerwowych Śląska krótsza niż gości, a usiądą na niej: Wrąbel - Hołota, Dudu Paraiba, Wiech, Biliński, Zieliński, Dankowski
 
Trener Romuald Szukiełowicz zdecydował się z kolei wysłać dziś na boisko tych oto piłkarzy: Pawełek - Tyszczenko, Celeban, Pawelec, Dvali - Gecov, Grajciar - Ostrowski, Morioka, Gosztonyi - Kaczmarek
 
Ławka rezerwowych głogowian: Rzepecki - Ziemniak, Bednarski, Sędziak, Niewieściuk, Pisarczuk, Górski, Hodowany, Malinowski, Michalec
 
Chrobry Głogów, dziś w czarnych strojach, na murawę wyjdzie w następującym ustawieniu: Szymański - Ilków-Gołąb, Długołęcki, Horoszkiewicz, Samiec, M. Machaj, Gąsior, Kościelniak, Szczepaniak, B. Machaj, Wojciechowski.
 
Nad Wrocławiem dość pochmurne niebo, a na ziemi odczuwamy porwisty wiatr. Nie będzie to jednak przeszkadzało w rozegraniu ostatniego spotkania kontrolnego Trójkolorowych przed wiosennym wznowieniem rozgrywek Ekstraklasy. Zawodnicy obydwu zespołów już na murawie, a my podajemy składy - tradycyjnie zaczynając od gości.
 
Dzień dobry! Witamy Was w naszej relacji na żywo z ostatniego sparingu Śląska w czasie zimowych przygotowań. Meldujemy się z Oporowskiej, skąd minuta po minucie będziemy relacjonować dla Was sparing WKS-u z Chrobrym Głogów.
Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław