Wydarzenia

10 śląskowych prezentów na Gwiazdkę!

2015-12-19 12:00:00
Święta tuż tuż, a ty jeszcze nie masz prezentów dla najbliższych? Nie martw się, spieszymy z naszymi propozycjami z naszego sklepu internetowego i Wysp Kibica. Tu znajdziesz upominek na każdą kieszeń.
Aby ułatwić wam podjęcie decyzji przygotowaliśmy 10 najlepszych prezentów pod choinkę.
 
To idealny i niedrogi prezent, z którego obdarowana osoba będzie korzystać przez cały rok. Przy okazji można przyozdobić swoje lokum śląskowym akcentem. Warto też samemu sobie zrobić taki prezent! Cena: 30 złotych.


To gadżet, który musi mieć każdy prawdziwy kibic Śląska Wrocław. Jeśli masz w sercu „WKS” to odsyłamy do sklepu! Dostępne wszystkie rozmiary i możliwy dobór nazwiska ulubionego piłkarza, bądź własny.  Cena: od 199 złotych.Jedna z wprowadzonych niedawno propozycji od Śląska Wrocław. Idealny trykot, żeby podkreślić miłość do WKS-u. Cena: 50 złotych.Talia kart z herbem Śląska Wrocław to prezent z którego każdy się ucieszy. Nie ma to jak postawić pasjansa kartami Śląska Wrocław. Cena: 15 złotych.


W mroźne zimowe dni to gadżet, który nieraz zostanie użyty. Nieprawdaż? Cena: 60 złotych.


Propozycja dla piękniejszej części kibiców Śląska Wrocław. Taką bluzkę w swojej garderobie musi mieć każda fanka Wojskowych! Cena: 35 złotych.


Tym piórnikiem będzie się chwalić każdy młody fan Śląska. Nie ma co się zastanawiać, tylko kupować! Cena: 25 złotych.


To podstawowy gadżet zielono-biało-czerwonych kibiców. W naszej kolekcji mamy spory wybór. Dla każdego znajdzie się coś ciekawego! Cena: 35 złotych.


Trzeba odpowiednio zaopatrzyć najbliższych na zimę. Ta bluza Śląska idealnie się do tego nadaje. Cena: 125 złotych.Niby zwykła czapka, a jak cieszy! To prezent, który łącze przyjemność i pożyteczność. W tym nakryciu każdemu do twarzy. Cena: 35 złotych. 

Uwaga! Przy zamówieniu powyżej 100 złotych w sklepie internetowym -  dostawa gratis!

 Zapraszamy do SKLEP - WKS Śląsk Wrocław i na Wyspy Kibica!

Autor: Michał Krzyminski

Zobacz również