Wydarzenia

Kup bilety na Śląsk vs. Riga | Kierunek Europa

2024-07-12 12:08:00
Śląsk wraca do Europy! 1 sierpnia rewanżowe spotkanie II rundy eliminacji Ligi Konferencji UEFA. WKS podejmie zespół Riga FC, wicemistrza Łotwy. Pierwszy mecz na wyjeździe 24 lipca. Do 8 lipca bilety mogą kupować WYŁĄCZNIE AKTUALNI KARNETOWICZE ŚLĄSKA WROCŁAW.


Tytuł wicemistrzów Polski zdobyty w sezonie 2023/24 sprawił, że WKS powraca do zmagań w europejskich rozgrywkach. W II rundzie eliminacji Ligi Konferencji UEFA wrocławianie zmierzą się z Riga FC.

KARNETY

Przypominamy, że najlepszą formą wspierania klubu przez cały sezon jest kupno karnetu! Sprzedaż trwa do 3 kolejki sezonu. Atrakcyjne ceny, rabaty w klubowym sklepie, dostęp do unikalnych konkursów, pierwszeństwo kupna biletu na mecze Ligi Konferencji UEFA, darmowe wejścia na spotkania rezerw, specjalne wiadomości z życia klubu.... To wszystko i wiele więcej czeka na karnetowiczów. Kliknij w grafikę niżej i wybierz swój!
 


BILETY
 
Bilety na mecz można kupować tradycyjnie - za pośrednictwem systemu on-line na stronie bilety.slaskwroclaw.pl (KLIKNIJ TUTAJ) - w punktach stacjonarnych (lista poniżej) oraz w kasach przy ul. Oporowskiej 62. Sprzedaż odbywać się będzie w dni robocze (poniedziałek-piątek), w godz. 10-17.

UWAGA! Ze względu na karę nałożoną za poprzednie spotkanie w ramach rozgrywek UEFA (z Hapoelem Beer Szewa w III rundzie elimiacji Liigi Konferencji sezonu 2021/2022) na meczu z Rigą FC wyłączona ze sprzedaży zostaje trybuna B na Tarczyński Arena Wrocław. Prosimy kupować bilety na inne trybuny. Przypominamy, że również z tego względu nie obowiązuje rezerwacja miejsca z karnetu. Zorganizowany doping zostanie przeniesiony na trybunę D.
 
Jak kupić bilety na Śląsk vs. Riga?
 
- najlepiej, najwygodniej i NAJTANIEJ zrobić to on-line 
- w jednym z kilkunastu punków sprzedaży stacjonarnej
- w dniu meczu wejściówki można kupić w kasach przy Oporowskiej 62 (otwarte do 3 godzin przed rozpoczęciem meczu), kasach przy Tarczyński Arena lub w innych stacjonarnych punktach (zgodnie z powyższą listą). Rekomendujemy jednak najkorzystniejsze rozwiązanie i kupno on-line.
 
CENNIK
VOUCHERY PREZENTOWE
 
W systemie biletowym dostępne są również vouchery prezentowe, które można wymieniać na wejściówki na dowolne trybuny Tarczyński Arena. Szukając pomysłu na prezent, często decydujemy się na karty upominkowe lub vouchery, które zasilone daną kwotą stanowią idealny sposób na wywołanie uśmiechu u najbliższych. Teraz taką okazję będą mieli również kibice wrocławskiej drużyny. Wszystkie informacje oraz możliwość kupna vouchera dostępne po kliknięciu w poniższą grafikę:


SPRZEDAŻ STACJONARNA
 
Bilety można nabywać również w salonach Kolportera, gdzie jest prowadzona sprzedaż za pośrednictwem strony internetowej bilety.slaskwroclaw.pl. Poniżej lista punktów, w których można w ten sposób kupić bilety:
 
1. Kasy stadionu przy ul. Oporowskiej, czynne w dni powszednie w godz. 10-17 i w dniu meczu do 3 godzin przed pierwszym gwizdkiem.

2. Centrum Kibiców Śląska Wrocław przy ul. Piłsudskiego 44, czynne poniedziałek-piątek 10-20, soboty 10-18
 
3. Kolporter Galeria Wnętrz Domar, ul. Braniborska 14, czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 10-20, w niedziele handlowe 10-16.
 
4. Kolporter, ul. Nowowiejska 31, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7-18, w soboty 8-18, w niedziele w godz. 10-14.
 
5. Kolporter Pasaż Grunwaldzki, czynne poniedziałek- czwartek 9-21, piątek- sobota 9-22, niedziele handlowe 10-20.
 
6. Kolporter, Galeria Handlowa Sky Tower, poziom 0, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21, w niedziele w godz. 10-20.
 
7. Kolporter, ul. Hubska 102/118 (supermarket Auchan), czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 7-21, w piątki i soboty w godz. 7-22, w niedziele w godz. 9-20.
 
8. Kolporter, Galeria Sylwia, ul. Krakowska 1, czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-19:30, w soboty w godz. 7:30-18.
 
9. Kolporter, Centrum Handlowe Borek, Hallera 52, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21
 
10. Kolporter, Galeria Magnolia Park, ul. Legnicka 58, czynne od poniedziałku do niedzieli w godz. 9-21.
 
11. Kolporter, Oleśnica Kilińskiego 4B, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7-19, w soboty 7-16.
 
12. Sklep Fan-Sport, ul. Milickiej 18, Trzebnica, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-16, w soboty w godz. 10-13.
 
13. Canal+ Salon Premium, Centrum Handlowe Astra, ul. Horbaczewskiego 4/6, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-20.
 
14. Centrum Handlowe Marino, Salon Canal+, ul. Paprotna 7, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21.
 
15. FanShop #NaStadionie, ul. Królewiecka, Wrocław, czynny zgodnie z godzinami podanymi na stronie sklep.slaskwroclaw.pl.
 
16. CANAL+ Aleja Bielany, Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 5-22, 55-040 Kobierzyce. Czynny od poniedziałku do soboty w godz. 10-21 i w niedziele w godz. 10-20.


PARKING:
 
Przypominamy o zasadach parkowania samochodów podczas meczów. Firma zewnętrzna wydzierżawia od Tarczyński Arena Wrocław część parkingu i nim zarządza. Zasady dot. parkingu w czasie spotkań Śląska:
 
- otwarty jest ogólnodostępny dla kibiców parking w Stefie B – Broadcast
- opłaty za bilet są uiszczane po zaparkowaniu pojazdu w parkomacie PAYSTATION lub u mobilnych osób wyznaczonych przez operatora parkingów. Przy opłacie obowiązkowo należy podać numer tablic rejestracyjnych. Płatność może zostać zrealizowana wyłącznie kartą płatniczą!
 
Mapka parkingów poniżej:Uwaga! Bilet do strefy VIP oraz bilet na trybunę A NIE UPRAWNIA do darmowego parkowania na obiekcie. Bilet należy zakupić po zaparkowaniu w parkometrze (płatność tylko kartą!).
 
W razie wątpliwości czy problemów prosimy o kontakt:
Tel.: (71) 750-00-83
Kom.: 881-094-686
E-mail: kasy@slaskwroclaw.pl
 
Punkt Obsługi Klienta w kasach przy ul. Oporowskiej 62 oraz FanShop #NaStadionie.
 


Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław