Wydarzenia

Adidas lifestyle w sklepie Śląska

2021-09-22 08:00:00
Kolejne nowości w ofercie sklepu Śląska Wrocław. Do sprzedaży trafiają produkty z lifestylowej kolekcji od firmy Adidas.
T-shirt, koszulka polo, bluza-stójka oraz bluza z kapturem wzbogacą ofertę FanShopów oraz sklepu on-line Śląska Wrocław. Kibice WKS-u w nowe ubrania mogą zaopatrzyć się już przed sobotnim meczem z Legią. Kolekcja dostępna jest w stacjonarnych punktach sprzedaży - FanShopie #Oporowska już od piątku i FanShopie #NaStadionie od soboty (czynny od 1,5 godz. przed meczem, czyli od 18:3). Zamówienia można już również składać w sklepie on-line na sklep.slaskwroclaw.pl.
Bluza nierozpinana z kapturem

Nierozpinana bluza z kapturem z "kieszenią kangurką". Na prawej piersi znajduje się logo Adidasa, a na lewej herb klubu wykonany techniką precyzyjnego żakardu z haftowanym obrysem w kolorze bluzy. Na barkach czerwone paski charakterystyczne dla marki Adidas. Materiał Aeroready odprowadza pot od skóry, zapewniając wysoki komfort noszenia. Bluza dedykowana dla Śląska Wrocław. 
 
Skład: 100% poliester
Cena: 219 złKoszulka polo:
 
Sportowa koszulka polo o standardowym kroju.  Na prawej piersi znajduje się logo Adidasa, a na lewej herb klubu wykonany techniką precyzyjnego żakardu z haftowanym obrysem w kolorze koszulki. Z tyłu, na karku, znajduje się dyskretny, niewielki napis „WROCŁAWIANIE”.  Materiał Aeroready odprowadza pot od skóry, zapewniając wysoki komfort noszenia. 
 
Skład: 100% poliester
Cena: 149 zł

Bluza stójka:

Rozpinana bluza z suwakiem na całej długości, ze stawianym kołnierzem i kieszeniami. Na prawej piersi znajduje się logo Adidasa, a na lewej monokolorystyczny herb klubu wykonany techniką precyzyjnego żakardu z haftowanym obrysem w kolorze bluzy. Z tyłu, na plecach znajduje się subtelny napis „WROCŁAWIANIE”. Materiał Aeroready odprowadza pot od skóry, zapewniając wysoki komfort noszenia. Bluza dedykowana dla Śląska Wrocław.
 
Skład: 100% poliester
Cena: 229 złT-shirt

Sportowy t-shirt o standardowym kroju.  Na prawej piersi znajduje się logo Adidasa, a na lewej herb klubu wykonany techniką precyzyjnego żakardu z haftowanym obrysem w kolorze koszulki. Z tyłu, na karku, znajduje się niewielki napis „WROCŁAWIANIE”.  Syntetyczna tkanina Climalite  jest jednocześnie wygodna i wytrzymała. Głównym zadaniem technologii jest pochłanianie nadmiaru wilgoci z powierzchni ciała i transportowanie go na zewnątrz materiału, co umożliwia szybkie i sprawne odparowanie potu. 
 
Skład: 100% poliester
Cena: 99 zł

W sesji zdjęciowej na murawie stadionu przy ul. Oporowskiej 62 wzięli udział piłkarze Śląska Wrocław - Matus Putnocky i Rafał Makowski.Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Dawid Antecki

Zobacz również