Wydarzenia

Album "To my, kibice Śląska 2017"

2017-12-03 12:00:00
Ośrodek Kibice Razem Śląsk Wrocław przygotowuje już 7. edycję albumu „To my, kibice Śląska”. W wydawnictwie znajdą się najciekawsze fotografie z 2017 roku, których bohaterami będą wrocławski Śląsk i jego kibice.
Setki zdjęć, tysiące kibiców i niezliczona ilość wspomnień, z tego corocznie składa się album „To my, kibice Śląska”. Najbliższa edycja będzie wyjątkowa, bo przypada na rok jubileuszu 70-lecia Śląska Wrocław. W albumie możecie spodziewać się wielu historycznych zdjęć i wspomnień z bogatej historii naszego klubu.
 
Kluczowe dla albumu są jednak zdjęcia nadsyłane przez kibiców. Kolejny raz liczymy na wasze zaangażowanie i chcemy, abyście byli współautorami tej publikacji.
 
Aby zdjęcie znalazło się w albumie wystarczy spełnić kilka warunków:
 
1. wybierz ciekawe zdjęcia (maksymalnie 5) dotyczące Śląska Wrocław, które wykonałeś w 2017 roku
2. opisz w kilku słowach: co przedstawia zdjęcie, kiedy zostało wykonane oraz kto jest autorem
3. do 31 grudnia 2017 r. prześlij zdjęcia na adres: wroclaw@kibice-razem.pl
 
Fotografie mogą przedstawiać mecze piłkarskie rozgrywane na Stadionie Wrocław i wyjazdach, wakacyjne podróże czy życie prywatne kibiców. Najważniejsze, żeby tematyka była związana ze Śląskiem Wrocław i dotyczyła mijającego roku.
 
Dla zgłaszających nie ma ograniczeń wiekowych, liczy się ciekawe ujęcie i dobra jakość zdjęcia. Spośród nadesłanych fotografii najlepsze zostaną opublikowane w albumie „To my, kibice Śląska 2017”, a ich autorzy otrzymają egzemplarz tego unikatowego wydawnictwa.
 
Premiera albumu jest zaplanowana na wiosnę 2018 roku. Szczegółowy regulamin jest dostępny na stronie organizatora: slaskwroclaw.kibice-razem.pl
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również