Wydarzenia

Album „To my, kibice Śląska” po raz szósty!

2016-11-30 16:20:00
Kibice Razem Śląsk Wrocław przygotowuje już 6. edycję albumu „To my, kibice Śląska”. W wydawnictwie zostaną opublikowane najciekawsze fotografie z 2016 roku, związane z wrocławskim klubem i jego kibicami.
Od swojego debiutu w 2011 roku, album konsekwentnie rozrastał się, zyskując na objętości i walorach estetycznych. Najbliższa edycja będzie składać się z kilkunastu rozdziałów i prawie 200 stron, na których znajdzie się blisko 400 zdjęć.

- Album to nie tylko dokumentacja wydarzeń piłkarskich, ale także historii naszego klubu, kibiców czy też graffiti, które tworzą– mówi Jakub Nowakowski, koordynator Kibice Razem Śląsk Wrocław.

Mecze Śląska Wrocław w 2016 roku stanowią fundament albumu. Jednak wyjątkowość tej publikacji opiera się na kibicach i wkładzie jaki oni wnoszą. Każdy kibic Śląska może współtworzyć album, wystarczy jeden mail.

Do 31 grudnia na adres wroclaw@kibice-razem.pl kibice mogą nadsyłać zdjęcia swojego autorstwa, które zostały wykonane w 2016 roku a ich głównym motywem jest Śląsk Wrocław.

Fotografie mogą przedstawiać mecze piłkarskie rozgrywane na Stadionie Wrocław i wyjazdach, wakacyjne podróże czy życie prywatne kibiców. Najważniejsze, żeby tematyka była związana ze Śląskiem Wrocław i dotyczyła mijającego roku.

Dla zgłaszających nie ma ograniczeń wiekowych, liczy się ciekawe ujęcie i dobra jakość zdjęcia. Najlepsze spośród nadesłanych fotografii zostaną opublikowane w albumie „To my, kibice Śląska 2016”, a ich autorzy otrzymają egzemplarz tego unikatowego wydawnictwa.

Premiera albumu przewidziana jest na wiosnę 2017 roku.

Autor: Stowarzyszenie KIBICE RAZEM

Zobacz również