Wydarzenia

Atrakcje na meczu z Pogonią

2019-08-28 13:45:00
Mecz na szczycie to nie tylko sięgające zenitu emocje na murawie, ale również okazja do miłego spędzenia niedzieli całą rodziną. Już od 13:30 na terenie stadionu przygotowane będą atrakcje dla najmłodszych i nie tylko. Dzieci jak zwykle najmocniej czekają zapewne na zabawy z Areną Gigantów, których nie zabraknie i tym razem.
Niedzielne popołudnie z pewnością sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Zwłaszcza dzieciom! Najmłodsi wraz z rodzicami będą mogli ponownie skorzystać z ich ulubionych atrakcji dostarczanych przez Arenę Gigantów. Zjeżdżalnie, dmuchańce i wiele innych zabaw będzie czekać na małych kibiców WKS-u na esplanadzie stadionu od godz. 13:30. Część atrakcji zlokalizowana zostanie również wewnątrz stadionu, przy Sektorze Rodzinnym na Trybunie D.

 
Posiadacze biletu na półtorej godziny przed rozpoczęciem spotkania będą mogli również skorzystać z darmowego wejścia do samego środka Areny Gigantów – rodzinnego centrum rozrywki. Tam czekają duże zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, zamki do skakania, tory z przeszkodami, czy rodeo. Komu nie wystarczą atrakcje na esplanadzie - zapraszamy całą rodziną do środka. Tylko pamiętajcie nie zatracić się w zabawie, bo przecież o 15 pierwszy gwizdek i rozpoczęcie meczu!

Z uwagi na przewidywane w tym dniu wysokie temperatury, MPWiK - partner akademii Śląska - przygotuje specjalny bar, w którym za darmo od godz. 13:30 będzie można napić się wody. Dla wszystkich spragnionych dostępne będzie aż 5000 litrów. Dodatkowo, każdy kibic będzie mógł wnieść na stadion pół litra wody. Nie zabraknie oczywiście również czegoś do przekąszenia - przy wejściu na esplanadę stadionu od ul. Królewieckiej (również od godz. 13:30) utworzona zostanie strefa cateringowa, gdzie serwowane będą choćby przysmaki z grilla. 

 
O sportowe atrakcje zadbają Trenerzy Osiedlowi. Zorganizują mini boiska oraz wiele gier i zabaw dla najmłodszych. Zabawa na sportowo idealnie wpasowuje się w spędzanie czasu przed rozpoczęciem spotkania. Może wraz z trenerem osiedlowym uda się przećwiczyć zagrania, które potem wykonają piłkarze na murawie?
 
Zabawę zaczynamy o godz. 13:30. Do zobaczenia!
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Jakub Hechner, Krystyna Pączkowska

Zobacz również