Wydarzenia

Atrakcje w Sektorze Rodzinnym

2021-09-07 14:00:00
Jeśli idziesz na mecz całą rodziną, zwłaszcza z dziećmi, polecamy wybrać miejsca w Sektorze Rodzinnym na Trybunie D. Podczas sobotniego spotkania z Legią czeka tam mnóstwo atrakcji dla najmłodszych kibiców. Sektor rodzinny startuje już od 18:30!
Sektor Rodzinny to idealne miejsce dla młodych kibiców i ich rodziców, którzy lubią spędzić czas na stadionie nie tylko na dopingowaniu Śląska z trybun, ale i korzystając z okołomeczowych atrakcji. Najmłodsi fani często potrzebują dodatkowych aktywności, by znaleźć ujście swoich pokładów energii. Z pomocną dłonią dla rodziców przychodzi Śląsk Wrocław, który umili czas wokół meczu i dzieciom, i dorosłym. Co przygotowaliśmy tym razem?
  
1. Jak zwykle kluczową postacią na Sektorze Rodzinnym będzie Orzeł Ślązak. Maskotka WKS-u zawsze cieszy się ogromną sympatią u dzieci i jesteśmy przekonani, że i tym razem będzie podobnie. Zachęcamy do wspólnych zdjęć!
 
2. Równie ważną rolę co Orzeł Ślązak odegrają oczywiście animatorzy, którzy zorganizują dla dzieci zabawy, malowanie twarzy i kącik plastyczny.

 
3. Skoro mecz, to nie może zabraknąć sportowych atrakcji - trener osiedlowy wraz ze swoją drużyną zorganizują rywalizację w mini piłkę nożną, mini hokeja, badmintona, piłkarzyki, gry planszowe, rekreacyjny tor przeszkód oraz specjalnego dmuchańca.
 
4. Odwiedzajcie sektor rodzinny ze swoimi maluchami już od 18:30! Na pierwszych młodych kibiców czekają baloniki i chorągiewki w klubowych barwach! Z pewnością będzie to miła pamiątka z meczu ulubionej drużyny!
 
5. Swoje stoisko na Sektorze Rodzinnym będzie mieć również Akademia Śląska Wrocław. Możecie dowiedzieć się szczegółów jak dołączyć do drużyny, kiedy organizowane są nabory, jak wyglądają treningi oraz otrzymać ulotkę z potrzebnymi informacjami. Oczywiście zachęcamy do dołączania zarówno dziewczynki, jak i chłopców.

 
6. Śląsk Wrocław w ostatnich latach powiększył się również o sekcję esportu. Jej przedstawiciele z Games Areny przygotują dwa stanowiska esportowe oraz jedno VR, czyli z wirtualną rzeczywistością (gwarantujemy niezwykłe przeżycia!).
 
7. By nie zabrakło sił na wszelkie atrakcje oraz doping podczas meczu - kluczowe będzie uzupełnienie płynów. O to zadba MPWiK oraz ich samochód ze zdrową kranówką, którą będzie można otrzymać bezpłatnie.
 
8. Czymże byłoby rodzinne wyjście na mecz bez pamiątkowego zdjęcia? Oprócz specjalnie do tego przystosowanej ścianki będziecie mogli również wziąć udział w konkursie - wystarczy zrobić sobie rodzinną fotografię i dodać ją na Instagrama z hasztagiem #RodzinaNaŚląsku, a autor najlepszej fotografii otrzyma oryginalną piłkę meczową, którą wcześniej zagrają zawodnicy WKS-u i Legii na murawie Stadionu Wrocław!

 
9. Z biletem na mecz (nie tylko na Sektor Rodzinny na Trybunie D) otrzymasz 20% zniżki na zakup wejściówek do wesołego miasteczka zlokalizowanego obok Stadionu Wrocław, przy ul. Królewieckiej! 
 
10. A może przygotujemy dla Was jeszcze jakieś niespodzianki...?

Mecz Śląsk vs. Legia w sobotę, 11 września, o godz. 20 na Stadionie Wrocław. Bilety TUTAJ.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska, Klaudia Pondel

Zobacz również