Wydarzenia

Atrakcje w sektorze rodzinnym

2021-10-13 12:30:00
Jeśli idziesz na mecz całą rodziną, zwłaszcza z dziećmi, polecamy wybrać miejsca w Sektorze Rodzinnym na Trybunie D. Podczas sobotniego spotkania z Rakowem czeka tam mnóstwo atrakcji dla najmłodszych kibiców. Sektor rodzinny startuje już od 18:30!
Sektor Rodzinny to idealne miejsce dla młodych kibiców i ich rodziców, którzy lubią spędzić czas na stadionie nie tylko na dopingowaniu Śląska z trybun, ale i korzystając z okołomeczowych atrakcji. Najmłodsi fani często potrzebują dodatkowych aktywności, by znaleźć ujście swoich pokładów energii. Z pomocną dłonią dla rodziców przychodzi Śląsk Wrocław, który umili czas wokół meczu i dzieciom, i dorosłym. Co przygotowaliśmy tym razem?

  
1. Jak zwykle kluczową postacią na Sektorze Rodzinnym będzie Orzeł Ślązak. Maskotka WKS-u zawsze cieszy się ogromną sympatią u dzieci i jesteśmy przekonani, że i tym razem będzie podobnie. Zachęcamy do wspólnych zdjęć!
 
2. Równie ważną rolę co Orzeł Ślązak odegrają oczywiście animatorzy, którzy zorganizują dla dzieci zabawy, malowanie twarzy i kącik plastyczny.

 
3. Skoro mecz, to nie może zabraknąć mini miasteczka sportowego, na którym animatorzy i trenerzy zorganizują rywalizację w mini piłkę nożną, mini hokeja, piłkarzyki, strzelanie z łuku, dużą grę planszową oraz specjalnego dmuchańca.
 
4. Kibice będą mogli skorzystać ze stoiska esportowego, w którym będą czekać stoiska do gry FIFA!

5. Odwiedzajcie sektor rodzinny ze swoimi maluchami już od 18:30! Na pierwszych młodych kibiców czekają baloniki i chorągiewki w klubowych barwach! Z pewnością będzie to miła pamiątka z meczu ulubionej drużyny!

 
 
Mecz Śląsk vs. Raków w sobotę, 13 października, o godz. 20 na Stadionie Wrocław. Bilety TUTAJ.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również