Wydarzenia

„Bądź bliżej Śląska” i spotkaj się z piłkarzami!

2015-01-10 17:50:00
Ruszamy z nową inicjatywą skierowaną do naszych kibiców. „Bądź bliżej Śląska” to ciąg cyklicznych spotkań z piłkarzami i sztabem szkoleniowym Waszej ukochanej drużyny. Jak się na nie dostać?

Szukacie okazji do spotkania z zawodnikami Śląska Wrocław twarzą w twarz? Zawsze marzyliście o rozmowie z Waszymi piłkarskimi idolami w cztery oczy? Już dziś możecie skorzystać z okazji, by te plany stały się realne. Wystarczy, że traficie na jedno z naszych spotkań.

 

Już w najbliższą środę, 14 stycznia (w godz. 18-19), na terenie kompleksu przy Oporowskiej odbędzie się pierwsze ze spotkań zatytułowanych „Bądź bliżej Śląska”. Weźmie w nim udział trener Tadeusz Pawłowski oraz dwaj zawodnicy prowadzonej przez niego drużyny: Piotr Celeban i Krzysztof Ostrowski. To doskonała okazja, by kibice wicelidera T-Mobile Ekstraklasy spotkali swoich ulubionych zawodników na żywo. Zastanawiacie się co zrobić, by do tego doszło?

 

Nasza inicjatywa skierowana jest głównie do karnetowiczów (ale nie tylko, o czym za chwilę), którzy nabyli abonamenty na rundę jesienną sezonu 2014/15. Do wtorku, 13 stycznia, do godz. 12 czekamy na ich zgłoszenia do wzięcia udziału w spotkaniu „Bądź bliżej Śląska”. Zgłoszenia należy wysyłać pod adres mailowy marketing@slaskwroclaw.pl, a pierwszych 20 posiadaczy karnetów może liczyć na miejsce na naszym spotkaniu.

 

Dodatkowo, przewidzieliśmy również 5 miejsc dla kibiców, którzy nie kupili w minionej rundzie karnetów. Na ich zgłoszenia również czekamy pod adresem marketing@slaskwroclaw.pl - z tym, że tutaj nie decyduje kolejność zgłoszeń, a kreatywne wykonanie zadania. Pięciu kibiców, którzy napiszą w najciekawszy sposób dlaczego to właśnie oni powinni spotkać się z trenerem Pawłowskim i jego piłkarzami, dostanie od nas zaproszenie.

 

Czekamy na Wasze wiadomości i do zobaczenia w środę na Oporowskiej!

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Paweł Kot

Zobacz również